Iznāks dzejas gadagrāmata bērniem 'Garā pupa'
Foto: LETA. Dzejniece Inese Zandere

Mūzikas namā "Daile" 10. septembrī pulksten 12.00 notiks nupat izdotās 2018. gada dzejas gadagrāmatas bērniem "Garā pupa" atvēršanas pasākums, portālu "Delfi" informē izdevēji no biedrības "Ascendum".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pasākumā grāmatas sastādītāja Inese Zandere iepazīstinās ar jaunākās "Garās pupas" saturu, savus darbus lasīs dzejnieks Arvis Viguls, filozofs Ilmārs Šlāpins, piedalīsies bērnu dzejoļu žūrija – režisors Andris Gauja un Latvijas Kultūras akadēmijas rektore Rūta Muktupāvela. Apmeklētājus priecēs ne tikai spēles un dzejnieki, bet arī mūziķis Jēkabs Nīmanis.

"Garajā pupā" atrodami līdz šim nepublicēti jauni latviešu autoru darbi, atdzejojumi, visjaunāko dzejnieku – bērnu dzejoļi, kā arī izglītojošs saturs, kas palīdz izprast literatūru un latviešu kultūru.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, bet apmeklētāju grupām organizatori lūdz iepriekš pieteikties.

"Garās pupas" izdošanu 2014. gadā pēc ilgāka pārtraukuma atjaunoja biedrība "Ascendum" un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome. Gadagrāmatas veidolu radījuši dizaineri Rūta Briede un Artis Briedis, savukārt šī gada izdevumu ilustrējusi māksliniece Liene Mackus. Kā katru gadu, 800 grāmatas eksemplāru tiks dāvinātas Latvijas publiskajām bibliotēkām, dzejas krājumu padarot pieejamu ikvienam.

Pasākums iekļauts šā gada Dzejas dienu programmā.

Tags

Andris Gauja Dzejas dienas Ilmārs Šlāpins Inese Zandere Jēkabs Nīmanis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form