Klajā nākusi Andra Kolberga grāmata 'Bise un kapakmens'
Foto: Publicitātes attēls

Izdevniecība "Dienas Grāmata" laidusi klajā latviešu rakstnieka Andra Kolberga garstāstu "Bise un kapakmens", portālam "Delfi" paziņoja izdevniecības pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Andris Kolbergs latviešu literatūrā ir cieši saistīts ar detektīva žanru. "Kolbergs radīja latviešu detektīvu un nu jau gandrīz pusgadsimtu ir noturējis tā vadības grožus savās rokās," raksta literatūras kritiķis un rakstnieks Guntis Berelis. "Taču Kolbergam ir arī citas ilggadīgas aizraušanās, kas publiskotas tiek vien atsevišķos gadījumos. Viena – dažādu vecu dzelžu kolekcionēšana, ko viņš dažā grāmatā jau apcerējis. Otra – medības."

Grāmatā "Bise un kapakmens" iekļauti Kolberga rakstītie medību stāsti. "Pats par sevi saprotams, ka medību stāsti ietver gluži reālus lāgiem komiskus, lāgiem dramatiskus atgadījumus iz medību pieredzes, arī – atmiņas, kas gadu desmitos sakrājušās gana daudz," anotācijā raksta Berelis. "Tāpat saprotams, ka neiztrūkstoša medību stāstu sastāvdaļa ir visāda veida pārspīlējumi."

Grāmatas mākslinieks – Jānis Esītis.

Tags

Andris Kolbergs Dienas Grāmata Guntis Berelis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form