Lielbritānijas izdevēju vizītes laikā notiks Kārļa Vērdiņa dzejas izlases 'Come to Me' atvēršana
Foto: Publicitātes foto

Ceturtdien, 21. maijā pulksten 18.00 grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" Krišjāņa Barona ielā 21a (pagalmā) notiks Kārļa Vērdiņa dzejoļu izlases "Come to Me" angļu valodā atvēršana.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tajā piedalīsies autors, atdzejotāja Ieva Lešinska un Lielbritānijas apgāda "Arc Publications" vadītāji Tonijs Vords (Tony Ward) un Andžela Džārmena (Angela Jarman).

Krājuma atvēršana Lielbritānijā notika šā gada 13.aprīlī Latvijas vēstniecībā Lielbritānijā, tajā piedalījās autors, atdzejotāja Ieva Lešinska, pārstāvji no apgāda, kā arī vēstnieks Andris Teikmanis. Grāmata tika prezentēta arī šā gada Londonas grāmatu tirgus kultūras programmas ietvaros.

Izlases nosaukumam izvēlētais tituldzejolis "Come to Me" pagājušogad tika iekļauts piecdesmit labāko mīlestības dzejoļu sarakstā, kuru veidoja Sautbenkas Mākslas centra eksperti.

Kārļa Vērdiņa dzejas krājums angļu valodā iznācis ar Latvijas Literatūras centra, Valsts kultūrkapitāla fonda un Latvijas Republikas Kultūras ministrijas finansiālu atbalstu.

Apgāds "Arc Publications" laidis klajā arī Jura Kronberga dzejoļu krājumu "Vilks Vienacis" ("Wolf One-Eye", 2006) Māras Rozītes atdzejojumā un latviešu jaunākās dzejas antoloģiju ("Six Latvian Poets", 2011) Ievas Lešinskas atdzejojumā.

Lielbritānijas apgāda "Arc Publications" pārstāvju vizīte Latvijā notiek ar Kultūras ministrijas atbalstu, gatavojoties Baltijas valstu dalībai viesu valsts statusā Londonas grāmatu gadatirgū 2018. gadā. Vizītes laikā Tonijs Vords un Andžela Džārmena tiksies ar Latvijas autoriem, tulkotājiem un izdevējiem un apspriedīs turpmāko sadarbību Latvijas literatūras tulkojumu izdošanā.

Tags

Andris Teikmanis Kārlis Vērdiņš Mansards
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form