Notiks Latvijas Literatūras gada balvas prozas lasījumi
Foto: F64

Kaņepes kultūras centrā 8. aprīlī plkst. 18.00 notiks Latvijas Literatūras gada balvas (LaLiGaBa) prozas lasījumi, kuros piedalīsies spilgtāko 2015. gadā klajā laisto prozas un tulkojumu grāmatu autori, portālu "Delfi" informēja pasākuma rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ar savu darbu lasījumiem piedalīsies Māris Bērziņš (attēlā), Vladis Spāre, Inga Žolude, Guntis Berelis, debitante prozā – Sabīne Košeļeva, kā arī lasītājiem labi pazīstami un iecienīti tulkotāji – Maima Grīnberga, Inga Karlsberga un Halina Lapiņa.

Pasākumu vadīs rakstnieks Osvalds Zebris, par muzikālajām starpspēlēm rūpēsies mūziķis Rihards Lībietis. Ieeja pasākumā bez maksas.

Latvijas Literatūras gada balva ir nozīmīgākais gada notikums literatūras nozarē Latvijā, kas nodrošina literāro darbu profesionālu izvērtējumu un atzinību izcilākajiem darbiem, kas gada laikā nākuši klajā Latvijas rakstniecībā. Par balvas norisi kopīgi rūpējas Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība.

Balvas ieguvējs katrā no nominācijām tiks paziņots un apbalvots noslēguma ceremonijā 2016. gada 21. aprīlī plkst. 18.00 Spīķeru koncertzālē. Balvas ieguvēji katrā nominācijā saņems naudas balvu un balvas simbolisko veidolu – LaLiGaBa lampu, ko veidojusi dizaina studija "Mājo", iemiesojot ideju par grāmatu kā gaismas simbolu.

Atgādinām, ka līdz 20. aprīlim portālā "Delfi" notiek LaLiGaBa lasītāju balsojums, nosakot publikas simpātijas balvas ieguvēju.

Tags

Guntis Berelis Inga Žolude Latvijas Literatūras gada balva Rakstnieks Māris Bērziņš Vladis Spāre
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form