Notiks Latvijas Literatūras gada balvas prozas lasījumi
Foto: LETA

Ceturtdien, 18. aprīlī, pulksten 18.00, "NicePlace Telpa", notiks Latvijas Literatūras gada balvas (LALIGABA) prozas lasījumi, kuros piedalīsies labāko 2018. gadā publicēto prozas grāmatu autori, portālu "Delfi" informē pasākuma rīkotāju pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Prozas lasījumos uzstāsies rakstnieces Māra Zālīte, Inga Žolude un Andra Manfelde, tulkotājas – Māra Poļakova, Gita Grīnberga un Dace Meiere, kā arī debitants – Haralds Matulis. Savukārt ar īpašu performanci pasākuma noslēgumā uzstāsies igauņu eposa "Kalevdēls" latviskotājs Guntars Godiņš.

Pasākumu vadīs rakstnieks, aktieris un režisors – Svens Kuzmins. Ieeja – bez maksas.

Latvijas Literatūras gada balva ir nozīmīgākais notikums literatūras nozarē, kas nodrošina literāro darbu profesionālu izvērtējumu un atzinību izcilākajiem autoriem, kuru darbi gada laikā publicēti.

Balvas ieguvējs katrā nominācijā tiks paziņots un apbalvots noslēguma ceremonijā 2019. gada 25. aprīlī pulksten 18.00 Sūkņu stacijā. Uzvarētāji saņems naudas balvu un simbolisko LALIGABAS lampu, ko veidojusi dizaina studija "MĀJO", izceļot ideju par grāmatu kā gaismas simbolu.

Par balvas norisi kopīgi rūpējas un organizē: Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Latvijas Rakstnieku savienība.

Tags

Andra Manfelde Dace Meiere Guntars Godiņš Inga Žolude Latvijas Literatūras gada balva Māra Poļakova Māra Zālīte
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form