Ojāra Vācieša prēmiju piešķir Leonam Briedim un Jānim Rokpelnim
Foto: Publicitātes foto

Ādažu un Carnikavas novadu pašvaldību iedibināto Ojāra Vācieša literāro prēmiju dzejā šogad saņems Leons Briedis un Jānis Rokpelnis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Informācija Ādažu novada domes mājas lapā liecina, ka Leons Briedis balvu saņems par dzejoļu krājumu "Mijkrēšļa rokraksts" (izdevējs "Jāņa Rozes apgāds", 2009), bet Jānis Rokpelnis - par dzejoļu krājumu "Nosaukums" (izdevējs "Neputns", 2009).

Prēmijas pasniegšanas sarīkojums notiks Ādažu Kultūras centrā 12.novembrī 18:00. Pateicību par ieguldījumu dzejas popularizēšanā un pretendenta pieteikšanā piemiņas balvas saņems arī izdevniecības, kuru pieteiktais pretendents iegūs Ojāra Vācieša literāro prēmiju dzejā.

Prēmijas fonds ir 1500 lati. Konkursam iesniegtos darbus vērtēja žūrija, kurā darbojās pieci cilvēki - divi no Ādažu novada domes un Carnikavas novada domes, bet viens no Ojāra Vācieša fonda.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form