RMM aicina uz Klāvam Elsbergam veltītu pasākumu
Foto: Publicitātes foto

Rakstniecības un mūzikas muzejā (RMM) trešdien, 24. oktobrī, plkst. 17:30 notiks pasākums ”Klāva lietas”, kas būs veltīts vienai no spilgtākajām personībām latviešu literatūrā – dzejniekam Klāvam Elsbergam, portālu ”Delfi” informē muzeja pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pasākuma piedalīsies dzejnieki Jānis Elsbergs, Amanda Aizpuriete, Egīls Zirnis un Ivars Šteinbergs, aktieris un režisors Varis Piņķis, kā arī mūziķis Edgars Šubrovskis.

Pasākuma laikā dalībnieki stāstīs par savu saskarsmi ar Elsbergu kā personību un dzejnieku. Piedalīsies gan dzejnieki, kuri Klāvu pazinuši personiski, gan mākslinieki, kas ar Klāvu iepazinušies caur viņa darbiem. Sarunās, lasījumos un mūzikā tiks meklēts dzejnieka nemirstības noslēpums jeb atbilde uz jautājumu, kas viņa personībā un dzejā lasītājus valdzina vēl šodien. Pasākuma laikā Klāva Elsberga brālis dzejnieks Jānis Elsbergs rādīs dažas Klāva piemiņas lietas, kuras līdz šim publiskai apskatei nav bijušas pieejamas.

Sarīkojumu vadīs Inga Surgunte un Līva Pugoviča no RMM.

”Klāva lietas” ir pirmais pasākums Rakstniecības un mūzikas muzeja jaunajā izstādē ”Smacenis”, kas apskata rakstnieku un mūziķu statusu Latvijā padomju stagnācijas laikā un šodien. Izstāde apmeklētājiem būs apskatāma no 24. oktobra plkst. 13:00.

Pasākumi Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiek katru trešdienu plkst. 17:30. Sarīkojuma laikā (no plkst. 17:30 līdz 19:00) bērniem būs iespēja piedalīties muzeja nodarbībā ”Skaņu pavēlnieks”.

Ieejas maksa sarīkojumā – 1,50 lati; pensionāriem, studentiem un skolēniem lētāk.

Tags

Amanda Aizpuriete Klāvs Elsbergs Varis Piņķis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form