Tadenavā svinēs Raiņa jubileju un atvērs bērnu dzejas gadagrāmatu 'Garā pupa'
Foto: Kristaps Runcis

Raiņa bērnības muzejā "Tadenava", Jēkabpils novadā, Dunavas pagastā, šā gada 11. septembrī pulksten 11.30 sāksies Raiņa 155. dzimšanas dienai veltītais Dzejas dienu pasākums "Balts mākonīts no debesīm laidās, lai nav vairs kas baidās".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informēja Memoriālo muzeju apvienības pārstāvji, dzejas dienas sāksies pulksten 11.30 ar dzejas un mūzikas dāvanu stundu, bet pulksten 12.10 Raiņa dzimšanas dienas svinībās turpināsies kopā ar Guntaru Godiņu un Inesi Zanderi, kad apmeklētāji varēs izzināt atdzejošanas noslēpumus un līdzdarbosimies dzejas darbnīcā.

Pasākuma laikā varēs iepazīt komiksu tapšanas procesu mākslinieces Elīnas Brasliņas vadībā un aplūkot viņas grāmatu ilustrācijas un zīmējumus animācijas filmai "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi".

Pulksten 13.10 koncertā muzicēs duets Rihards Rudovičs un Elīna Seile.

Pasākuma laikā tiks svinēta arī bērnu dzejas gadagrāmatas "Garā pupa" atvēršana.

Skolēnu grupām obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 29 250 484 vai 65 229 391, vai rakstot uz e-pastu tadenava@memorialiemuzeji.lv.

Raiņa muzejs "Tadenava" pēc atjaunošanas durvis vēra 2016. gada vasarā. Tajā iekārtota īpaša dzejnieka pirmajiem bērnības gadiem veltītā ekspozīcija.

Tags

Dzejas dienas Rainis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form