Kuriozi, pārpratumi un negadījumi Cēsu Mākslas festivāla aizkulisēs
Foto: DELFI Aculiecinieks

"Pēc katra Cēsu mākslas festivāla ir gana daudz humorīgu stāstu. Festivālā laikā ir liela notikumu amplitūda, esam neliela komanda, kas no sevis dabū ārā maksimālo, līdz ar to darbs ir ārkārtīgi intensīvs, un mēdz būt augsts stresa līmenis, tādēļ nereti notiek paradoksālas lietas. Turklāt "normālums" mākslā ir bezgala garlaicīgs," atceroties interesantākos gadījumus un negadījumus Cēsu mākslas festivāla pastāvēšanas laikā, stāsta festivāla direktors Juris Žagars.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Festviāla ietvaros jau desmit gadus notiek gan akadēmiskās mūzikas koncerti, gan vizuālās mākslas izstādes un dažādas performances, diskusijas, teātra un operas izrādes.

Desmitais Cēsu Mākslas festivāls tika atklāts 15. jūlijā un noslēgsies augusta vidū, taču tagad, festivālam ritot pilnā sparā, aicinām iepazīties ar spilgtākajiem piemēriem festivāla organizatoru darba neprognozējamībai.

Tags

Cēsu mākslas festivāls Ilmārs Blumbergs Juris Žagars Monika Pormale Raimonds Pauls Sinfonietta Rīga Valentīna Freimane Vestards Šimkus Vidzemes koncertzāle
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form