Foto: 'Noderīgu zināšanu un ne-zināšanu melnais tirgus'
Foto: F64

Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros sestdien, 5. aprīlī, "Sapņu fabrikā" pirmo reizi Latvijā norisinājās interaktīvs projekts "Noderīgu zināšanu un ne-zināšanu melnais tirgus".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pasākumā vairāk nekā 60 ekspertu, kas pārstāv antropoloģiju, filozofiju, jurisprudenci, literatūru, medicīnu, mūziku, teātri, vizuālo mākslu un citas jomas, bija sastopami vienuviet, lai piedāvātu apmeklētājiem pusstundu garas individuālas sarunas par uzlabotu, salabotu un beigtu ķermeni.

Rīgas "Zināšanu melnajā tirgū" piedalījās antropologi Ieva Raubiško, Klāvs Sedlenieks un Mārtiņš Boiko, biotehnoloģe Inese Čakstiņa, filozofi Arnis Rītups, Ivars Neiders un Vents Sīlis, ģimenes ārsti Ilze Aizsilniece un Edgars Mednis, juristi Solvita Olsena un Ronalds Rožkalns, kardioķirurgi Andrejs Ērglis, Aris Lācis un Romans Lācis, mākslinieki Artūrs Riņķis, Ivars Drulle, Kārlis Vītols un Krists Pudzēns, mūziķi Ilga Reizniece un Edmunds Vizla, rakstnieki Ieva Melgalve un Jānis Joņevs, režisori Laila Pakalniņa, Māra Ķimele un Pēteris Krilovs un citi eksperti, ar kuriem apmeklētājiem bija iespējams par vienu eiro iegādāties pusstundu garu individuālu sarunu par viņu piedāvāto tēmu.

Tags

Ieva Melgalve Ilga Reizniece Māra Ķimele Pēteris Krilovs Rīga 2014
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form