Foto: 'Staro Rīga' maģija pirmssvētku gaisotnē
Foto: DELFI

Ar aizvien lielākiem apmeklētāju pūļiem sestdien, 17. novembrī, turpinās gaismas festivāls "Staro Rīga", kas jau tradicionāli sakrīt ar Latvijas proklamēšanas gadadienas nedēļas nogali.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šogad gaismas festivāla tēma ir "Augšām cēlās Gaismas pils". Ar šo tematisko vēstījumu noslēdzas iepriekšējo gadu festivālos uzsāktā Ausekļa un Jāzepa Vītola darba "Gaismas pils" rosinātā tetraloģijas tematiskā ķēde – "Gaismu sauca", "Gaisma ausa", "Uz zvaigznēm".

Kopumā festivāls šogad piedāvā vairāk nekā 40 objektu trijās dažādās programmās. Turklāt tie šogad būs aplūkojami ne tikai Vecrīgā un pilsētas centrā, bet arī apkaimēs, tāpat jau tradicionāli patriotiskās noskaņās savas fasādes izgaismos gan Latvijas Nacionālā bibliotēka, gan Rīgas pils, gan Latvijas Banka, gan citas institūcijas.

Atgādinām, ka visi objekti no 16. līdz 19. novembrim būs aplūkojami laikā no pulksten 17.00 līdz 23.00. Visa programma un objektu karte – www.staroriga.lv.

Tags

Staro Rīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form