Ģertrūdes ielas teātrī gaidāms multimediāls pasākums 'Da.zA'
Foto: stock.xchng

Svētdien, 23. augustā plkst. 20.00 Ģertrūdes ielas teātrī notiks multimediāls pasākums "Da.zA". Tajā priekšnesumu veidos dzeja, dažādu tekstu lasījumi, mūzika, video, kā arī meditācijas elementi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rūdolfa Bekiča režisētajā meditācijā autores lasījumā skanēs Liānas Langas dzeja no cikla "Peršas Lielajam Nekam" (atdzejotājas - Astra Skrābane un Rozē Marija Fransuā), domātājs un mākslinieks Bernārs Sordē lasīs fragmentus no manuskripta "Jaunā laikmeta paātrinājums... Luksus-pasaules jeb globālā kapitālisma noriets" (ar tulkojumu latviski subtitros, tulkotāja - Kristīne Našeniece, redaktore - Rudīte Kalpiņa), dzeju un filozofisko domu ieskaus kinorežisora Arno Ferē attēli no videofilmas "Parādīšanās - Pazušana", īpaši šim notikumam radītas muzikālās improvizācijas izpildīs mūziķi - etnomuzikoloģe Zane Šmite, multiinstrumentāliste Ilze Grunte un dīdžejs Kristaps Krievs (DJ Krii). Pēc meditācijas paredzēta tikšanās ar māksliniekiem.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Tags

Ģertrūdes ielas teātris Liāna Langa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form