Izsludināts konkurss uz Rīgas Kino muzeja vadītāja vietu
Foto: Agnese Zeltiņa

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) izsludinājusi konkursu uz LKA Rīgas Kino muzeja vadītāja amata vietu, solot algu 1240 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas, liecina informācija Oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

LKA skatījumā, Kino muzejs ir vadošais šim mākslas veidam veltītais muzejs Latvijā, kas nodarbojas ar Latvijas kino mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu. Muzeja kolektīvs ir neliels, tāpēc vadītāja pienākumi ir ļoti daudzpusīgi, aptverot gan radošu darbu izstāžu, ekspozīciju un citu norišu organizēšanu, tostarp pētniecību, kā arī administratīvus un stratēģiskas plānošanas uzdevumus.

Galvenie pienākumi ietver muzeja darbības plānošanu un tās realizēšanas pārraudzīšanu, darbības pārskatu gatavošanu, budžeta pārraudzīšanu un papildus finansējuma piesaistes plānošanu, līdzdalību ekspozīciju un izstāžu veidošanā, muzeja pārstāvēšanu vietējās un starptautiskās nozares organizācijās.

No pretendentiem tiek sagaidīta akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, lieliskas komunikācijas un organizatoriskās prasmes, precizitāte, augsta atbildības izjūta, iepriekšēja pieredze administratīvā darbā un projektu vadībā, labas datorprasmes, teicamas valsts valodas zināšanas, laba rakstu valoda un izcila runas prasme, svešvalodu zināšanas, labas zināšanas par latviešu kino un pieredze muzeju nozarē.

Tags

Rīgas Kino muzejs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form