'Kino Pedālis' šogad festivāla vietā piedāvās 'Cilpošanas spēli'
Foto: Publicitātes foto

Velo kino festivāls "Kino Pedālis", kas ik gadu maijā notiek Valmierā, šogad būtu svinējis piecu gadu jubileju, taču Covid-19 noteikto ierobežojumu dēļ, tas šogad nenotiek. Tomēr festivāla vietā ikvienam interesentam 9. maijā būs iespēja piedalīties tiešsaistes "Cilpošanas spēlē", dodoties paša izvēlētā maršrutā Latvijā vei jebkur pasaulē, vienlaikus atbildot uz jautājumiem un izpildot uzdevumus. Dalība spēlē ir bez maksas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā raksta rīkotāji, festivāla "Kino Pedālis" burvība slēpjas divu šķietami nesavienojamu procesu savienošanā, ierasts, ka festivāla laikā dalībnieki gan brauc ar velosipēdu, gan skatās kino. Taču brīdī, kad pauze "nospiesta" it visam, ko darām, organizatori atraduši veidu, lai festivāla aktīvo daļu aizvestu līdz katrai mājai. Viss, kas nepieciešams, ir vēlme izkustēties, velosipēds (spēli var spēlēt arī pastaigājoties vai nūjojot), pašu izvēlēts maršruts, lietotne LOQUIZ un ierīce, kas ļauj pieslēgties GPS un internetam.

"Cilpošanas spēle nav uz ātrumu, tā ir par prieku. Tā ļaus izkustēties gan garīgi, gan fiziski, turklāt visi reģistrētie dalībnieki piedalīsies lielajā loterijā," raksta "Kino Pedālis" rīkotāji.

Dalībniekiem tiks piedāvātas divas spēles: "Ģimeņu pedālis" (10 km) un "Puspedālis" (20 km). Izvēlētajai spēlei festivāla dienā varēs piekļūt caur lietotni LOQUIZ, kuru App Store vai Google Play iespējams lejupielādēt bez maksas.

Spēlētāji aicināti apdomāt un radīt sev tīkamāko maršrutu 10 vai 20 kilometru rādiusā, balstoties no savas atrašanās vietas. Organzatori iesaka braukt ar velosipēdu, bet spēli droši varēs spēlēt arī nūjotāji un kājāmgājēji, turklāt spēlei pieslēgties varēs no jebkuras vietā Latvijā un pasaulē.

Festivāla atklāšanas brīdī, "Kino Pedālis" FB event tiešraidē, 9. maijā pulksten 12.00 – tiks atklāti kodi, lai LOQUIZ lietotnē piekļūtu izvēlētajai spēlei. Jūs sāksiet braukt (iet, skriet), bet lietotne ik pa 500 metriem līdz 1 kilometram piespēlēs jautājumus vai uzdevumus, kas saistīti ar velo, kino, aktīvu dzīvesveidu un jautru dzīvošanu. Katri četri jautājumi veidos vienu jautājumu cilpu, bet pareizās atbildes būs jāliek lietā, lai atbildētu uz cilpu noslēdzošo, piekto jautājumu. Katrai spēlei būs vairākas cilpas.

Kā uzsver organizatori, ņemot vērā situāciju valstī un pasaulē, ir īpaši svarīgi sekot līdzi drošības noteikumiem. Komanda veidojama tikai no spēlētājiem, kuri dzīvo vienā mājsaimniecībā, spēle spēlējama divatā vai individuāli. Lai izvairītos no drūzmēšanās, "Kino Pedālis" pārstāvji aicina izvēlēties ne pašus populārākos maršrutus un mudina maršrutu izvēlei pieiet droši un radoši. Tāpat tiek atgādināts, ka atrodoties uz ceļa un kustībā, obligāti jāievēro ceļu satiksmes noteikumi.

Cilpošanai nepieciešams:

Lejupielādēt bezmaksas lietotni LOQUIZ;

Izdomāt, kuru spēli spēlēt – "Ģimeņu pedāli" (10km) vai "Puspedāli" (20km);

Pašu spēkiem izplānot attiecīga garuma maršrutu, balstoties uz to vietu, kur atradīsies sestdien, 9. maijā pulksten 12.00. Spēli spēlēt var visā Latvijā un pasaulē;

Sagatavot velosipēdu, ierīci ar interneta, GPS pieslēgumu un apdomāt, kā to droši turēt brauciena laikā, jo jautājumi parādīsies ik pa katriem 500m – 1 km;

Pievienoties Facebook live tiešraidei sestdien, 9.maijā pulksten 12.00, "Kino Pedālis" "Facebook" lapā. Tiešraides laikā spēlētāji saņems kodu, lai piekļūtu spēlei un instrukciju;

Informācija arī www.kinopedalis.lv. Dalība spēlē bez maksas.

Tags

Kino Pedālis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form