Klāt 'Muzeju nakts'! Septiņas interesantas idejas aizraujošam vakaram Rīgā
Foto: F64

Pēc divu gadu pārtraukuma sestdien, 14. maijā, norisinās Muzeju nakts, kad klātienē un bez maksas ārpus darba laika būs iespēja apmeklēt muzejus visā Latvijā, kā arī dažādas citas iestādes, kas piedalās šajās akcijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Muzeju naktī piedalās 190 Latvijas muzeji un citas sabiedrisko dzīvi veidojošas organizācijas. Līdz ar Muzeju nakti durvis ver atjaunotais Latvijas Dabas muzejs, kas jaunā zīdītāju ekspozīcijā pirmo reizi piedāvās apskatīt Latvijas jauno iemītnieku zeltaino šakāli, kā arī citus jaunus objektus. Pirmo reizi 18 Muzeju nakts pastāvēšanas gadu laikā akcijā piedalīsies Rīgas Stradiņa universitātes Anatomijas muzejs, savukārt LU muzejs piedāvās Zvaigžņu ķīķeri jeb iespēju palūkoties debesīs ar vēsturisko teleskopu. Bagātīgu programmu sagatavojuši arī citi muzeji visā Latvijā.

Ar Muzeju nakts programmu, kā arī ērti lietojamu Muzeju nakts dalībnieku izvietojumu kartē iespējams iepazīties www.muzeju-nakts.lv. Atgādinām, ka šogad Muzeju naktī nepiedalās Latvijas Nacionālais mākslas muzejs un tā struktūrvienības, Teātra muzejs, kā arī Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs.

Kā informē AS "Pasažieru vilciens" "Muzeju naktī," no pulksten 18 līdz pusnaktij visām vienreizējām vilcienu biļetēm ir piešķirta 50% atlaide. Elektroniskās biļetes ar atlaidi nopērkamas konkrētajiem vilcienu reisiem "Pasažieru vilciens" mājaslapā un mobilajā lietotnē. Vilcienu kustības sarakstā šie vilcieni ir īpaši atzīmēti ar Muzeju nakts simbolu.

Sagaidot akciju, pēc kuras pandēmijas laikā bijām noilgojušies, piedāvājam septiņu ideju izlasi, kā aizraujošo sestdienas vakaru pavadīt Rīgā.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Muzeju nakts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form