Par pagājušā gada labāko būvi atzīta Latgales vēstniecība 'Gors'
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Būvnieku asociācijas skates "Gada labākā būve Latvijā" nominācijā "Jaunbūve" par 2013.gada labāko jaunbūvi Latvijā žūrija atzinusi Austrumlatvijas reģionālo daudzfunkcionālo centru jeb Latgales vēstniecību "Gors", ko no 2010.gada līdz 2013.gadam Rēzeknē būvēja uzņēmums "Arčers".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Būvfirmas "Arčers" būvētais objekts par gada labāko būvi atzīts trešo gadu pēc kārtas - 2012.gadā labākā jaunbūve Latvijā bija Valsts policijas Īslaicīgās aizturēšanas vieta Daugavpils cietoksnī, bet 2011.gadā šajā kategorijā uzvarēja dzīvojamo ēku komplekss Rīgā, Valdeķu ielā.

Latgales vēstniecības "Gors" projektētājs ir SIA "Vizuālās modelēšanas studija".

Otro vietu nominācijā "Jaunbūve" ieguva ūdens transporta līdzekļu novietne Mārkalnes ielā 24, Rīgā, bet trešo vietu - Salaspils sporta halles izbūve un teritorijas labiekārtošana.

Nominācijā "Rekonstrukcija" par 2013.gada labāko būvi atzīta Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas rekonstrukcija, ko projektēja SIA "Zaigas Gailes birojs", bet galvenais būvuzņēmējs bija SIA "Āboltiņa būvuzņēmums "AG"".

Nominācijā "Restaurācija" pirmo vietu ieguvusi Daugavpils (Dinaburgas) cietokšņa Nikolaja vārtu un tilta restaurācija, ko projektēja SIA "REM PRO", bet galvenais būvuzņēmējs bija SIA "Ditton būve".

Nominācijā "Publiskās ārtelpas objekts" pirmo vietu ieguvusi kultūras pils "Ziemeļblāzma" kompleksa rekonstrukcija, ko projektēja "JS&Moduls", bet galvenais būvuzņēmējs bija SIA "Arčers".

Nominācijā "Inženierbūve" pirmo vietu ieguvusi 110/10 kilovoltu apakšstacija Nr.118 "Mežaparks", ko projektēja SIA "Kārlis", bet galvenais būvuzņēmējs bija SIA "Latvijas energoceltnieks".

Nominācijā "Santehniskie darbi" pirmo vietu ieguvusi apkures, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas izbūve objektā "Austrumlatvijas reģionālais daudzfunkcionālais centrs" jeb Latgales vēstniecība "Gors" ko projektēja SIA "Etiko", bet būvuzņēmējs bija SIA "Vega 1".

Tags

Daugavpils Gors (Latgales vēstniecība) Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Latgale Mežaparks Restaurācija Salaspils Valsts policija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form