Vasara klāt! Astoņi mūzikas un mākslas festivāli plašam redzeslokam
Foto: Publicitātes attēls

Ik gadu vasaras nedēļu nogalēs cits pēc cita sablīvējas daudzējādi kultūras pasākumi, piedāvājot mēroga ziņā grūti aptveramu sarīkojumu klāstu – koncertus, izrādes, sarunas, dejas, tirdziņus un mākslas skates.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Arī šogad portāls "Delfi" vērīgi turēs roku uz pulsa visam, kas notiek Baltijas lielākajā mūzikas festivālā "Positivus", un sekos līdzi "Ratniekos" rīkotajam "Laba Daba", kā arī ziņos par citiem festivāliem, taču, ja vēlaties pilnasinīgi novērtēt silto mēnešu kultūras programmu, redzeslokā jāatvēl vieta arī citiem Latvijas festivāliem.

Tuvojoties pirmajiem brīvdabas saietiem, saņemam arvien vairāk vēstis par iecerētajiem festivāliem, vien šonedēļ rit Rīgas Operas festivāls un starptautiskais dzejas festivāls "Dzejnieka asinis". Gaidāms, ka drīzumā programmu izziņos arī, piemēram, Sarunu festivāls "Lampa", "Fontaine Rock Festival" un "Sansusī".

Lai orientētos solīto pasākumu plašajā sarakstā, aicinām iepazīt astoņus dažādus publiskus festivālus, kas izkrāšņos vasaru gan ar virtuozu mūziķu koncertiem, gan izklaidējošu gaisotni, un kurus nedrīkst laist garām.

Tags

Fono Cēsis Kamēr (koris) Lasāmgabali Marina Rebeka Mārtiņš Eihe Rīgas Ritmi Valmieras vasaras teātra festivāls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form