Noslēdzies konkurss par latviešu animācijas filmu 'Zelta Zirgs'
Foto: Publicitātes attēli

Portāls "Delfi" sadarbībā ar Latvijā tapušās animācijas filmas "Zelta Zirgs" veidotājiem diviem laimīgajam piedāvāja iespēju, pareizi atbildot uz jautājumu, kopā ar draugu vai draudzeni doties uz kino.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Animācijas filmas "Zelta Zirgs" sižets: Melnā māte cenšas sagrābt varu pār pasauli, vairo skumjas un krāj asaras no visiem, kas raud par neveiksmēm, nelaimēm un aizgājējiem. Lai iegūtu absolūtu varu, vecajai raganai jānogalina Princesi.

Kad karaļa meita dodas izjādē pa mežu, Melnā māte sagūsta meiteni un ieslēdz stikla zārkā. Taču dzīvības aizstāvis Baltais tēvs stājas ceļā un rada neiespējami stāvu un augstu ledus kalnu, kas paglābs Princesi no Melnās mātes septiņus gadus un septiņas dienas. Tikmēr drosminieki jāmēģina princesi izglābt...

Multfilmas oficiālais reklāmas treileris:

Filmas režisors ir Reinis Kalnaellis. Multiplikācijas filmas tēlu balsis ierunājuši Edgars Kaufelds, Zane Dombrovska, Laima Vaikule, Uldis Dumpis, Edgars Lipors, Jānis Kirmuška, Ģirts Jakovļevs, Inese Ramute, Gunārs Placēns, Andris Bērziņš, Jānis Jarāns, Pēteris Šogolovs, Dainis Porgants.


Divas biļetes uz šo animācijas filmu iegūst Silvija (e-pasts: silvija.m***@inbox.lv) un Antra (e-pasts: acibi***@inbox.lv) Apsveicam laimētājas, ar jums sazināsies studijas "Rija" pārstāvji.

Pareizā atbilde:

Jautājums: Kurš filmas varonis/varoņi sevi filmā, taisnodamies Melnajai mātei, raksturo šādi:

  • esam mīkstie;
  • pilnīgi norakstāmi;
  • funkcionāls pārpratums;
  • morāla sagrāve;
  • neformā?

kraukļi.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form