Anglikāņu baznīcā gaidāms Lāčplēša dienas koncerts 'Daugavmalā mierīgs vakars'
Foto: F64

11. novembrī plkst. 19 Sv. Pestītāja Anglikāņu baznīcā izskanēs Lāčplēša dienai veltīts koncerts "Daugavmalā mierīgs vakars", informē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības pārstāve Kristīne Lipenite.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertā no plkst. 19 līdz 19.40 duetā uzstāsies ērģelniece Kristīne Adamaite un čellists Ēriks Kiršfelds, izpildot latviešu klasiķu skaņdarbus. Laikā no plkst. 19.40 līdz 21 dziedās Rīgas Latviešu biedrības kamerkoris "Austrums" un Latvijas Zemessardzes koris "Stars" diriģenta Ārija Šķepasta vadībā. Koru izpildījumā šogad būs iespējams dzirdēt karavīru dziesmas Edgara Lindes aranžējumā, kā arī kopkora dziesmas, veltītas Latvijas tautai.

Koncerta noslēgumā - no plkst. 21 līdz 22 - izskanēs dziesminieka Kārļa Kazāka akustiskais koncerts.

Ieeja koncertā - bez maksas.

Tāpat Lāčplēša dienā Rīgā norisināsies citi svētku pasākumi - militārā parāde, lāpu gājiens, vainagu nolikšanas ceremonija Rīgas Brāļu kapos un pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa, piemiņas brīdis Sudrabkalniņā un citi.

Tags

Kārlis Kazāks Koncerti Mūzika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form