Latviešu indīroka grupa "Carnival Youth" šī gada 1. jūnijā izdos jaunu albumu "Vienā vilcienā", kas šī gada aprīlī tapis "Red Bull Studios Berlin" Berlīnē, pavēstīja "Every Little Thing" pārstāve Guna Zučika.

Albumu producējis Gatis Zaķis, to ierakstījuši grupas dalībnieki Roberts Vanags, Edgars un Emīls Kauperi, kā arī Aleksis Luriņš, kurš turpina sadarboties ar grupu dziesmu rakstīšanā. "Vienā vilcienā" veido astoņi skaņdarbi un vienā no tiem ir izmantots Imanta Ziedoņa dzejolis. Šis ir trešais grupas studijas ieraksts, iepriekšējais – "Propeller" – saņēma Latvijas mūzikas gada balvu "Zelta mikrofons" kategorijās "Alternatīvās vai indie pop mūzikas albums" un "Gada labākais albums".

"Šobrīd pasaulē ir trīspadsmit "Red Bull" studijas, kas radošiem māksliniekiem dod iespēju ierakstīt mūziku, izmantojot jaunāko aparatūru un tehnoloģijas. Strādāt ar "Carnival Youth" vienmēr ir patīkami, jo grupas džentlmeņi ir ļoti radošas, profesionālas un dzīvespriecīgas personības. Priecājos, ka tieši "Carnival Youth" ir pirmā grupa no Baltijas valstīm, kas strādājusi "Red Bull" studijā," stāsta "Red Bull" mārketinga menedžere Ilze Vaisūne.

Pēc jaunā albuma prezentācijas grupa jau trešo reizi dosies uz ASV, lai uzstātos Ņujorkā mūzikas industrijas konferencē-skatē "Indie Music Week" īpašā Vācijas "Reeperbahn Festival" koncertā. Šī gada laikā paredzētas arī vairāki pasākumi un koncerti ne tikai ārzemēs, bet arī Latvijā.

Tags

Carnival Youth

Comment Form