Dikļos norisināsies laikmetīgās mūzikas festivāls 'Virzskaņa'
Foto: Publicitātes foto

Šo sestdien, 6. jūlijā, pulksten 12.00, festivālā "Virzskaņa" Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos pirmo reizi kopā uzstāsies varena pašmāju un ārvalstu mūziķu kompānija – "The Sound Poets", Goran Gora, Alise Joste, "Ezeri", Kārlis Kazāks, kā arī rokgrupas "Frankie Animal" (Igaunija) un "Storme" (Lielbritānija), portālu "Delfi" informē pasākuma rīkotāju pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Virzskaņa" norisināsies īpašā vietā – Neikenkalna dabas koncertzālē, Dikļos, kur pirms 155 gadiem tika aizsākta Dziesmu svētku tradīcija. Ar cieņu pret vietu un sajūtām koncertzāle veidota teju maģiskā mijiedarbībā gan ar dabu, gan skatītājiem.
Lai gan mūzika šajā koncertzālē skan bieži – pirmo reizi te vienkopus būs pulcējušies tik daudz mūziķi, kuri skaņu virzīs laikmetīgās mūzikas virzienā. Jāpiezīmē, ka šī ir pirmā grupas "Storme" (Lielbritānija) uzstāšanās Latvijā.

Pasākuma plāns:

Pulksten 12.00 Dikļu pūtēju orķestra sveiciens

Sudraba birzs skatuve
12.30 Alise Joste
13.30 Leilali
14.30 Sus Dungo

Debesu apvākotā skatuve
16.00 "Doni Tondo"
17.00 "Ezeri"
18.00 Mick Pedaja / Igaunija
19.00 Goran Gora
20.00 "The Sound Poets"
21.00 "Storme"/ Lielbritānija
22.00 "Frankie Animal"/ Igaunija
23.00 Kārlis Kazāks un rokgrupa

Skaņas virzību saklausīt aicināts ikviens, ņemot līdzi bērnus, draugus, draudzīgus suņus un paziņas. Var neņemt līdzi nevienu un atbraukt vienatnē, lai saplūstu ar vietu un mūziku. Kā labpatīkas. Turklāt bērniem līdz 18 g.v., nākot kopā ar vecākiem – ieeja bez maksas.

Visas dienas laikā nodarbes un savu virzību varēs atrast ikviens. Būs ZAAO un zinātkāres centra ZIINO aktivitātes bērniem, garšīgas ēdamlietas, alus, saldējums un citi našķi un darīšanas. Pasākuma viesi aicināti ņemt līdzi savas ūdens pudeles, jo teritorijā būs iekārtots ūdens uzpildes punkts.

Pasākuma iekļaušana šīs vasaras plānos ļaus iepazīt mazu daļiņu skaistās Latvijas, paviesojoties vietā, kur arhitektūra nenomāc dabu, bet organiski tajā iekļaujas. Ne velti Neikenkalna dabas koncertzāle kategorijā "Ainava" novērtēta kā "Gada labākā būve Latvijā 2014"

Vairāk informācijas par festivālu rodama "Facebook" profilā, bet biļetes iespējams iegādāties www.bezrindas.lv.

Tags

Ezeri Alise Joste Kārlis Kazāks Sus Dungo The Sound Poets
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form