'Eolika' ar koncertiem atzīmēs 35. jubileju
Foto: LETA

Latvijas estrādes veterāni - kvartets "Eolika" jau pēc dažām dienās svinēs savas pastavēšanas 35 gadu jubileju, atzīmējot to ar trīs koncertiem Rēzeknē, Cēsīs un Rīgā.

Koncerti būs zīmīgi ar to, ka tajos kvartets "Eolika" uzstāsies tā oriģinālajā sastāvā - uz skatuves būs Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Dainis Dobelnieks un Viktors Zemgals, kuriem pievienosies mūziķu grupa.

"Šajos koncertos skanēs populārākie "Eolikas" hiti, bet atšķirībā no daudziem citiem koncertiem, šoreiz - ar dzīvo pavadošo sastāvu", par gaidāmo koncertu norisi teic Olga Rajecka.

Grupas pārstāvji stāsta, ka pārsteigumu skatītājiem ir sagatavojis arī Viktors Zemgals, kurš pievienojies kvarteta jubilejas koncerttūrei ne tikai kā kvarteta dalībnieks, bet arī kā solomākslinieks.

"Koncerta pirmajā daļā skanēs mana soloprogramma "Brīvais lidojums" - uzstāšos kopā ar savu grupu "Zemgals un citi putni", ļaujot iepazīt skatītājiem to mūziku, kas ir tuva man un daudziem manas paaudzes cilvēkiem", saka Viktors Zemgals.

Koncerta otrajā daļā skanēs tādi hiti kā "Zemeņu lauks", "Es neesmu Džeina Fonda", "Pasaule, Pasaulīt", "Raimonda Paula dziesmu popūrijs", u.c. skaņdarbi, kas kļuvuši par "Eolikas" muzikālo vizītkarti.

Koncerti notiks 7.februārī Rēzeknē, Austrumlatvijas vēstniecībā "Gors", 8.februārī Cēsīs, Vidzemes koncertzālē, bet koncertturnejas noslēgums paredzēts Valentīna dienā - 14.februārī Rīgā, koncertzālē "Rīga", kur uz skatuves paredzējis kāpt arī kvarteta dibinātājs Boriss Rezņiks. Biļetes uz koncertiem vēl nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Kvartets "Eolika" tika izveidots 1980. gadā un savas pastavēšanas vēsturē sniedzis vairāk nekā 4000 koncertu, kļūstot par vienu no Latvijas estrādes mūzikas simboliem.

Tags

Eolika Gors (Latgales vēstniecība) Koncerti Koncertzāle "Rīga" Olga Rajecka

Comment Form