Festivāla ‘Bildes’ koncertā bērniem – jaunas un jau zināmas melodijas
Foto: Publicitātes foto

3.novembrī, pulksten 13Rīgas Kongresu namā notiks mūzikas un mākslas festivāla ”Bildes” koncerts bērniem, informē festivāla rīkotāji ”Bilžu Birojs”.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šogad festivāla rīkotāji piedāvās jautru, sirsnīgu un pozitīvām emocijām bagātu pasākumu bērniem, kurā būs iespēja klausīties un dziedāt līdzi gan Latvijā pazīstamāko bērnu popgrupu un izpildītāju jaunākajām dziesmām, gan jau zināmām melodijām.

Dziedātājs Nikolajs Puzikovs, kurš koncertā uzstāsies kopā ar bērnu ansambli ”Vējā”, stāsta, ka viņam vienmēr ir liels gandarījums dziedāt bērniem, jo šādi pasākumi, viņaprāt, ir ļoti sirsnīgi: ”Galvenokārt ar savu grupu muzicēju mazliet vecākai auditorijai, taču tās emocijas, ko sniedz priecīgi bērni, ir neaprakstāmas, – vēl jo vairāk, ja varam dziedāt kopā.” Jaunais mūziķis arī atceras, ka pirmoreiz, kad apciemojis ansambli tā kultūras namā Lapmežciemā, jutis, ka mazie dziedātāji viņu ļoti gaidīja: ”Ir ļoti patīkami apzināties, ka mana daiļrade patīk arī bērniem, tas motivē uzstāties vēl pārliecinošāk un atbildīgāk!” Koncertā Puzikovs kopā ar ansambli ”Vējā” izpildīs kādu sirsnīgu un melodisku dziesmu no Ulda Marhilēviča repertuāra.

Bērnu vokālais ansamblis ”Knīpas un Knauķi” šogad ”Bildēs” uzstāsies dziedātāja, komponista un grupas ”Cosmos” dalībnieka Andra Sējāna vadībā, kurš aizstāj ārzemēs esošās kolektīva skolotājas. ”Arī es kādreiz biju knauķis, un ir ļoti interesanti atgriezties festivālā šī ansambļa sastāvā, jo gan koncerts bērniem, gan ”Bildes” kopumā ir jautrs un spilgts muzikāls piedzīvojums gan lieliem, gan maziem.” norāda Sējāns. Viņš uzskata, ka šis pasākums ir ļoti jauka un izglītojoša tradīcija, un cer, ka arī bērni to tā sāks uztvert. Koncertā ”Knīpas un Knauķi” izpildīs divas Sējāna komponētās dziesmas, turklāt viena no tām paredzēta kā interesanta rotaļa.

Savukārt bērnu vokālā ansambļa ”Podziņas”, kas šogad svin 20 gadu jubileju, vadītāja Skaidrīte Daugule ”Bildes” raksturo kā ļoti pozitīvu pasākumu, ko mazie dziedātāji ik gadu ļoti gaida: ”Bērniem tas ir liels notikums, jo notiek aktīva gatavošanās mēģinājumos, ir gandarījums, ka atkal būs iespēja uzstāties uz lielās skatuves, kā arī mākslas darbu gatavošana festivāla izstādei vienmēr izvēršas par ļoti radošu un vienojošu procesu.” Koncertā ”Podziņas” izpildīs dziesmas gan no Atvara Sirmā, gan ”Prāta Vētras” repertuāra.

Koncertā bērniem uzstāsies vēl arī tādi mākslinieki kā ”Dzeguzīte”, ”Jūras akmentiņi”, Kaukuļu ģimene, Adrija Silva & Adrians Kukuvasi, ”Little Poppy”, ”Momo”, ”Rīgas akmentiņi”, Samanta un Haralds Sīmanis, ”Tu un es”, ”Tev un man” un Igeta Gaiķe, ”Visi kā viens”, Sandra Bula un Gustavs un Āris Ziemeļi.

Koncertu vadīs Māra Ulme un Edvards Vārdaunis.

Biļetes iepriekšpārdošanā uz festivāla koncertiem var iegādāties Rīgas Kongresu namā, tirdzniecības centrā ”Spice”, ”Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā.

Tags

Bildes (festivāls) Haralds Sīmanis Nikolajs Puzikovs Prāta vētra
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form