Foto: LSO koncertsezonas noslēgums ar Atvaru Lakstīgalu
Foto: Jānis Vecbrālis

Pagājušās nedēļas sestdienā, 29. aprīlī, Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" ar vērienīgu koncertu Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) nosvinēja savas 136. koncertsezonas noslēgumu, portālam "Delfi" pavēstīja Liepājas Simfoniskā orķestra sabiedrisko attiecību vadītāja Iveta Vēvere.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šis bija pēdējais LSO koncerts ar Atvaru Lakstīgalu galvenā diriģenta un mākslinieciskā vadītāja statusā. To orķestris atzīmēja ar iespaidīgu Gustava Mālera Piektās simfonijas, kā arī Ludviga van Bēthovena Vijolkoncerta atskaņojumu.

Koncerta īpašais viesis bija "Maskavas virtuozu" pirmā vijole – izcilais krievu vijolnieks Aleksejs Lundins.

Diriģentu Atvaru Lakstīgalu bija ieradušies sveikt Latvijas kultūras ministre Dace Melbārde un Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Vitkovskis. Orķestra vadītājs Uldis Lipskis bija deliģēts nolasīt Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa sūtītu atzinības rakstu maestro Atvaram Lakstīgalam.

Sveicēju vidū bija arī koncertzāles "Lielais dzintars" mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča, Liepājas Latviešu biedrības nama vadītāja Vita Hartmane un citi.

Tags

Atvars Lakstīgala Dace Melbārde Liepājas Simfoniskais orķestris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form