Glastonberijas 50. gadadienas festivāla galvenā zvaigzne būs Pols Makartnijs
Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Glastonberijas festivāla galvenā zvaigzne nākamgad, kad populārais Lielbritānijas mūzikas sarīkojums atzīmēs 50. gadadienu, būs leģendārais grupas "The Beatles" mūziķis Pols Makartnijs, pavēstīja festivāla rīkotāji.

Makartnijs 27. jūnijā būs galvenā zvaigzne uz Piramīdas skatuves, kas tradicionāli tiek uzskatīts par Somersetā, Anglijas dienvidrietumos, notiekošā festivāla centrālo notikumu, apliecināja festivāla rīkotāja Emīlija Īvisa.

"Tas, ka Pols Makartnijs atgriežas, lai nākamgad būtu Piramīdas skatuves vadošais mākslinieks, pilnīgi ir sapņa piepildīšanās," pirmdien, 18. novembrī, paziņojumā festivāla oficiālajā tīmekļa vietnē atzina Īvisa.

"Tiešām nebija neviena cita, kuru 50. gadadienā mēs vēlētos vēl vairāk," viņa piebilda.

Makartnijs jau 2004. gadā bija Glastonberijas galvenā zvaigzne. Savukārt šogad festivāla hedlaineris bija britu reperis "Stormzy".

Vēl pirms oficiālā rīkotāju paziņojuma Makartnijs tviterī deva mājienu par gaidāmo uzstāšanos, sociālajā medijā publicējot komponista Filipa Glāsa, aktrises Emmas Stounas un mūziķa Čaka Berija fotogrāfijas.
Savirknējot trijotnes uzvārdus, daudziem jau radās nojausma, ka gaidāms paziņojums par Makartniju un Glastonberijas festivālu.

Pagājušajā mēnesī tirdzniecībā nonāca visi 135 000 festivāla biļešu, un tās tika izpirktas 34 minūšu laikā, pavēstīja rīkotāji.

Tags

Glastonberijas festivāls Pols Makartnijs

Comment Form