Harijs Zariņš 60. jubileju svinēs ar koncertprogrammu 'Tu un es'
Foto: Ronalds Šulcs

Otrdien, 6. jūnijā, Latvijas roka leģenda – ģitārists, komponists un daudzu hītu autors Harijs Zariņš – svin 60. dzimšanas dienu. Atzīmējot šo faktu, mūziķis kopā ar draugiem šā gada rudenī dosies vērienīgā koncertturnejā "Tu un es", portālu "Delfi" informē mūziķa pārstāvji.

"Turneja būs manas jubilejas svinības, uz kurām esmu uzaicinājis savus mīļākos dziedātājus, kas, protams, ir arī mani draugi: Aiju Andrejevu, Dināru Rudāni, Antru Stafecku, Alex, Jānis Buķelis (Buks) un, protams, grupu "Colt"; svinēsim arī Ata Ieviņa 30 gadu jubileju. Tas nozīmē, ka koncertos klausītāji varēs dzirdēt dažādus neparastus, interesantus un nebijušus duetus, taču tas lai paliek noslēpums, jo – nav vērts atklāt visas kārtis," par gaidāmo tūri stāsta Harijs Zariņš.

Koncertos, protams, skanēs tās dziesmas, kurām Harijs lielākoties ir mūzikas un vārdu autors: "Tu un es", "Rozā lietus", "Pēdējā pietura", "Šonakt" u.c., bet būs arī dziesmu pirmatskaņojumi, kas radīti speciāli šai koncerttūrei. "Mūsu iepriekšējā koncerttūre "Mīlas rokbalādes" pārliecināja par to, ka cilvēkiem patīk šādas dziesmas, ko izpilda dažādi dziedātāji. Savukārt šajā tūrē neskanēs tikai rokbalādes vien, bet arī šis tas "roķīgāks"; būs pārsteigumi un īpašie viesi," saka mūziķis.

"Harijs Zariņš ir manas sirds Goda pilsonis, viņš ir Mūziķis ar lielo burtu, kurš visu savu dzīvi ir uzticīgi kalpojis rokmūzikai, netērējoties sīkumos. Es esmu uzaugusi ar viņu un viņa mūziku. Par to esmu ārkārtīgi pateicīga, jo tas ir veidojis mani kā personību gan dzīvē, gan mūzikā. Un, visbeidzot, Harijs ir labs cilvēks, kuru ļoti mīlu!" atklāj dziedātāja Aija Andrejeva.

Savukārt dziedātājs un grupas "Colt" solists Atis Ieviņš pauž: "Rokmūzika vieno! Tā vienmēr bijis un būs. Tā vieno dažādas paaudzes, atšķirīgus viedokļus, valodas, tautas... Tā spēj apvienot mīlu un šķiršanās sāpes, dusmas un prieku vienā liriskā roka skaņdarbā, kas neatstāj vienaldzīgu. Harijs Zariņš ir roka meistars, kurš ar saviem roka hītiem un mīlas balādēm priecē klausītājus jau gadiem! Ģitārists, komponists autors un – vienkārši erudīts cilvēks. Aicinu visus, kas ir mīlējuši, visus, kas ir trakojuši un dejojuši, vienoties kopīgā ballītē koncertos visā Latvijā, atzīmējot šā leģendārā mūziķa, mana drauga Harija Zariņa, 60. dzīves jubileju! Pie reizes pacelsim kādu glāzi arī par manu trīsdesmito gadskārtu! Tiekamies!"

Harija Zariņa jubilejas turnejas "Tu un es" koncerti notiks:

15.septembrī plkst. 19:00 Nīgrandes pagasta Kalnu Kultūras namā
16.septembrī plkst.19.00 – Latgales vēstniecībā "Gors"
6.oktobrī plkst.19.00 – Alūksnes KC
7.oktobrī plkst. 18.00 – Jelgavas KN
13.oktobrī plkst.19.00 – Valmieras KC
14.oktobrī plkst.18.00 – Tukuma KC
19.oktobrī plkst.19.00 – Smiltenes KC
20.oktobrī plkst.19.00 – Kuldīgas KC
21.oktobrī plkst.18.00 – Krustpils KC
27.oktobrī plkst.19.00 – Ādažu KC
28.oktobrī plkst.18.00 – Liepājas OC Rožu zālē
4.novembrī plkst.18.00 – Rojas KC
10.novembrī plkst.19.00 – Rīgas Kongresu namā
25.novembrī plkst.18.00 – Ogres KC

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Tags

Aija Andrejeva Antra Stafecka Atis Ieviņš Dināra Rudāne Harijs Zariņš

Comment Form