Imants Daksis paziņo par sešu albumu izdošanu
Foto: Publicitātes foto

Pēc četru gadu pārtraukuma mūziķis un dzejnieks Imants Daksis paziņojis, ka drīzumā nāks klajā ar sešiem konceptuāliem albumiem, kas tapuši iepriekšējo sešu gadu laikā, portālu "Delfi" informē mūziķa menedžmenta pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Visi seši albumi nāks klajā sestdien, 23.martā. Sākotnēji tie būs pieejami internetvietnē "Bandcamp", kur būs ne tikai iespējams lejupielādēt dziesmas, bet arī izlasīt dziesmu vārdus un Imanta aprakstus par katra albuma saturu un tapšanu.

"Albumi ir ļoti dažādi – "Domas nogalina" ir veltījums galēji sakāpinātam psihes stāvoklim, ierakstīts 2009. gada februārī, izmantojot lenšu magnetofonu un analogo mikrofonu. "Mēs esam tukšums" - dzīvo ierakstu apkopojums no 2007./2008. gada koncertiem Rīgas Cirkā, Jaunajā Rīgas teātrī un citur.

"Rokenrols līdz grīdai un lūgšana vientulībā" ir veltījums visiem, kas jebkad ir cietuši no emocionālas vai narkotiskas atkarības. Savukārt albums "Soviet ghosts" savukārt ir eksperimentāls skaņu celiņš vēl neuzņemtai filmai. Gaidāmi arī eksistences trauslumam veltītais "Lavandas ziediņš", kā arī albums krievu valodā ar nosaukumu "Этот мир требует шамана"," vēsta mūziķa pārstāvji.

Visu sešu albumu prezentācija notiks sestdien, 23.martā, pulksten 21 klubā "Nabaklab".

Priekšnesums ar moto "Domas nogalina" aicinās ikvienu apmeklētāju atbrīvoties no uzskatu, pieņēmumu un priekšstatu nastas, un iesaistīties dziesmu norisē, nebaidoties svilpot, čukstēt un kliegt līdzi dziesmu pantiem un piedziedājumiem, tādējādi atzīmējot radošās enerģijas uzvaru pār ikdienas stabilitātes uzspiesto zīmogu. Pēc koncerta Imants kā dīdžejs pievienosies Uldim Rudakam, lai kopā kā radio raidījuma "Bīstamie gadi" vadītāji atskaņotu tikai savas mīļākās dziesmas.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

Tags

Imants Daksis Nabaklab
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form