'Instrumenti' izziņo papildkoncertu Mežaparka Lielajā estrādē
Foto: Aiga Rēdmane

Ņemot vērā lielo interesi par "Skaisti savāds" koncertiem, grupa "Instrumenti" izziņo vēl vienu koncertu, kurš norisināsies 28. augustā Mežaparka Lielajā estrādē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā ziņots, jau iepriekš tika izziņoti divi koncerti – 26. un 27. augustā, kur 27. augusta koncerts tika izpārdots nepilnu divpadsmit stundu laikā, bet uz 26. augusta koncertu vēl ir atlikušas dažas biļetes. Līdz ar to grupa ir nolēmusi pulcēt fanus vēl vienā koncertā – 28. augustā.

Šie koncerti ir paredzēti nelielam apmeklētāju skaitam, kas, kopā ar mūziku, scenogrāfiju, gaismām un mēroga pretnostatījumu, radīs neierastu atmosfēru Mežaparka Lielajā estrādē un citādu grupas "Instrumenti" koncerta pieredzi.

"Koncerts "Skaisti savāds" no tiesas būs skaisti savāds piedzīvojums, jo Mežaparka estrādi, kuru zinām arī kā Dziesmusvētku estrādi, un esam pieraduši redzēt vairāku desmitu tūkstošu cilvēku piepildītu, šoreiz piepildīsim pavisam citādākā formātā – šaurākā apmeklētāju lokā, emocionāli tuvā atmosfērā, kurā, līdztekus mūsu mūzikas skanējumam, apmeklētājiem ļausim sajust arī Mežaparka estrādes lielumu," par koncerta ideju stāsta grupas "Instrumenti" dalībnieks Jānis Šipkēvics.

Koncertos izskanēs dziesmas no grupas albumiem latviešu valodā, uz skatuves grupai pievienosies arī viesi.

"Tie būs trīs pavisam īpaši vakari, radošā un muzikālā atmosfērā, kurā koncerta apmeklētāji varēs sajusties tiklab kā viens vesels, tiklab – "pilnīgi viens", atrodot sev piemērotāko koncerta baudīšanas veidu Mežaparka estrādes plašumos," koncerta formātu komentē grupas "Instrumenti" dalībnieks Reinis Sējāns.

Koncerti 26. augustā un 28. augustā ir plānots apmeklētājiem tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu. Ja koncertu ir plānots apmeklēt ar bērniem, arī viņiem ir jābūt iespējai uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu.

Ieeja pasākumā no pulksten 19, koncerta sākums pulksten 21.

Tags

Instrumenti (grupa) Mežaparks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form