Mikrofona Ieraksti

No pirmdienas, 17.septembra, mūzikas ierakstu veikalos nopērkams konkursa "Jaunais Vilnis 2007" laureāta Andra Ērgļa un viņa grupas "Cacao" debijas albums "Ripoja akmens", portālam " Delfi" pavēstīja "Mikrofona Ieraksti" pārstāvji.

Šo projektu pēc dueta "Fomins & Kleins" izjukšanas dibināja pazīstamais ģitārists Tomass Kleins uzaicinot mūziķus no projekta "Berm", un šobrīd tajā muzicē Andris Ērglis (balss, bungas), Tomass Kleins (ģitāra, balss), Jānis Strazds (taustiņi) un Aivars Meijers (bass).

Debijas albumā iekļautas desmit Tomasa Kleina un divas grupas taustiņnieka Jāņa Strazda rakstītas dziesmas ar Guntara Rača tekstiem. Visu dziesmu vārdi atrodami bukletā.

Albums ierakstīts Siguldas studijā "SSS".

Ierakstā piedalījušies arī viesmākslinieki Raimonds Macats (mutes harmonikas) un Ivars Bajaruns (saksofons).

"Master" veidojis Mats Lindfors studijā "Cutting Room" Stokholmā.

Albuma tituldziesma pēc tam, kad tika izpildīta konkursā "Jaunais vilnis", kļuvusi par grupas lielāko hitu un tā jau gandrīz divus mēnešus ir pati pieprasītākā dziesma Mp3 mūzikas portālā doremi.lv , bet tās teksts ir pats meklētākais tekstu portālā dziesmas.lv. "Ripoja akmens" pastāvīgi ieņem augstu vietu arī draugiem.lv dziesmu topā un ir viena no iecienītākajām dziesmām, kuras klausītāji pasūta savām mīļākajām radio stacijām sveicot draugus un kolēģus. Videoversija skatāma Latvijas mūzikas kanālā.

Par godu albuma iznākšanai, Liepājas boulinga amatieru čempions Andris Ērglis uzaicinājis žurnālistus un savus kolēģus uz "Ripojošā akmens" kausa izcīņu boulingā , kas norisināsies šodien.

Albuma prezentācija dzimtjā pilsētā Liepājā notiks 26.spetembrī plkst. 19.00 "Pirmajā Rok Kafejnīcā" .

Albuma dziesmas:

1. Ripoja akmens
2. Rožu nams
3. Rīts labi nāk
4. Diena, kad nepienāca rīts
5. Pazaudēto cerību lauks
6. Nepareizs
7. Varavīksne
8. Saule riet
9. Melnais vīrs
10. Ja es būtu
11. Vairāk nekā nav
Papildus:
12. Reiz Ziemassvētkos

Albuma Mp3 versiju varat ielādēt www.doremi.lv.

Source

www.DELFI.lv

Tags

Andris Ērglis
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form