Eimija Vainhausa
Foto: AFP/Scanpix

Ierakstu kompānijas "Universal Music UK" priekšsēdētājs Deivids Džozefs apgalvo, ka esot iznīcinājis visus dziedātājas Eimijas Vainhausas nepabeigtos ierakstus, lai novērstu pēcnāves albumu izdošanu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Džozefs aizstāvējis savu rīcību, jo tā esot "morāla lieta".

"Kamēr esmu pie teikšanas, neviens nevarēs paņemt melodiju vai vokālu. Tagad tas nevarēs notikt arī tādā gadījumā, ja manā vietā būs kāds cits," viņš skaidroja mūzikas žurnālam "Billboard".

Vainhausa nomira 2011.gadā no saindēšanās ar alkoholu. Tajā pašā gadā iznāca albums "Lioness: Hidden Treasures", kas varētu palikt pēdējais Vainhausas ieraksts.

Tas saņēma viduvējas atsauksmes no mūzikas kritiķiem. Mūzikas žurnāls NME nodēvēja dziesmu "Like Smoke" par "visai maznozīmīgu papildinājumu Vainhausas atstātajam mantojumam".

Šogad iznāca režisora Asifa Kapadijas dokumentālā filma "Amy". Tās galvenais producents bija Džozefs. Viņš norādīja, ka Vainhausa ASV neesot baudījusi tādu pašu slavenības statusu kā dzimtajā Lielbritānijā.

"Viņa nepavadīja ASV pietiekami daudz laika, lai cilvēki viņu iepazītu. Viņi domāja, ka viņa ir piedzērusies un nevīžīga," teica Džozefs. "Daži jautāja, vai mēs taisāmies veidot filmu par narkomāni. Viņi pat nezināja, ka Eimija sacerējusi savu dziesmu vārdus."

Tags

Eimija Vainhausa Mūzika NME
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form