Nākamā gada 7. maijā Rīgā, koncertzālē "Palladium" notiks repera anša solo koncerts, portālu "Delfi" informē koncertaģentūras FBI pārstāvji.

ansis tiek raksturots kā vienreizēja parādība ne tikai Latvijas hiphopā, bet, daudzuprāt, Latvijas mūzikā kopumā. Viņa mūziku retais klasificētu kā plašākai publikai radītu, taču, neskatoties uz to, ansis šobrīd ir viens no pēdējo gadu klausītākajiem mūziķiem, kurš uzstājas ar daiļradi latviešu valodā.

Viņš guvis gan mūzikas kritiķu atzinību (“Zelta mikrofona” divkārtējs laureāts, “Austras balvas” nominants), gan spējis saglabāt pieaugoši nozīmīgu lomu Latvijas repa skatuvē kā viens no visu laiku liriski un tehniski spēcīgākajiem reperiem valstī.

ansis savus ierakstus ieskaņo pats, bieži repojot arī uz paštaisītiem bītiem. Ķemeros, Jūrmalā dzimušais un augušais reperis pēdējo gadu laikā aktīvi uzstājies visā Latvijā, sākot ar nelieliem klubiem un beidzot ar lielākajiem festivāliem un koncertzālēm.

“Tas būs svētvakars. Man ir milzīga privilēģija darīt savu mūziku ne vairāk un ne mazāk tieši tā, kā es gribu un kā man patīk, un ir pienācis laiks šo faktu nosvinēt tādā mērogā, kā tas nekad iepriekš nav bijis iespējams. Turklāt ar labāko publiku, kādu vien reperis Latvijā var vēlēties. Tas nebūs vienkārši vēl viens koncerts, jūs gan jau to nojaušat,” komentē ansis.

Vairāk nekā 15 gadu laikā ansis darbojies tādos projektos kā PKI, apvienība “Kreisais krasts”, supergrupa “Riekstu armija”, “Dirty Deal Audio”, producentu apvienība “Netīrās cilpas” u.c., strādājis kopā ar Edavārdiem, Arturu Skuteli, Ozolu, Aiju Andrejevu, Kristīni Pāži, Pēteri Upelnieku, grupām “Instrumenti”, “Rīgas modes”, “Very Cool People” un daudziem citiem. 2017. gadā braucis “Dziļajā tūrē” pa Latvijas mazpilsētām (zem 10 000 iedzīvotāju), 2019. – “Republikas tūrē” uz Latvijas lielāko pilsētu koncertzālēm kopā ar reperiem Ozolu, Edavārdi un VIŅA.

Koncerta rīkotāji vērš vecāku uzmanību uz to, ka anša uzstāšanas laikā būs dzirdama nenormatīva leksika un bērniem nepiemērots saturs.

Source

DELFI Kultūra

Tags

reperis ansis Palladium
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form