Kārlis Kazāks izsludina jaunā albuma prezentācijas papildkoncertu
Foto: Publicitātes foto

Ņemot vērā to, ka biļetes uz 23. aprīļa koncertu ir gandrīz izpārdotas, Kārlis Kazāks izsludina gaidāmā albuma "Kārlis Kazāks un Viņa" prezentācijas papildkoncertu 24. aprīlī mūzikas namā "Daile". Koncertos būs iespējams iegādāties arī jaunāko Kārļa Kazāka albumu CD formātā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai pēc iespējas plašākam Kazāka mūzikas cienītājiem būtu iespēja apmeklēt koncertu, ir nolemts izsludināt papilkoncertu, un tikai 9. aprīlī visas biļetes varēs iegādāties par 15 eiro. No 10. aprīļa biļešu cenas būs difirencētas pēc sēdvietu atrašanās vietas, stāsta koncerta organizatori

Tāpat kā 23. aprīļa vakarā, arī šajā vakarā koncerta apmeklētājiem tiks dota unikāla iespēja iegūt dāvanu "Kārlis Kazāks un Viņa" albuma kopiju CD formātā. Nekur citur taustāmā formātā šo albumu iegādāties vairs nebūs iespējams.

Kārlis Kazāks par CD formātu saka: "Es neatceros, kad pēdējo reizi iegādājos kādu mūzikas ierakstu kompaktdiska formātā. Un visi diski, kas pēdējā laikā ir pie manis ir nonākuši, katrs ir ar savu stāstu. Tie ir man dāvināti, un diski vairs nav tikai ierakstītās mūzikas nesēji, bet arī atgādina par tā uzrašanās brīdi, par satikšanos. 

Un arī es vēlos, lai mans albums kompaktdiskā ir bagātāks par vienkāršu datu nesēju, lai tas jaunajam īpašniekam atgādina mūsu satikšanos mūzikas namā "Daile". Man, un es ticu, ka arī mūsu muzikālā vakara viesiem šis vakars būs skaists piedzīvojums. 

Pats es mūziku klausos maz. Skrienot. Tad izmantoju mūzikas straumēšanas iespējas. Un retu reizi ļaujos iemīļotai radiostacijai, kā labam draugam.

Tādēļ albums "Kārlis Kazāks un Viņa" nenonāks veikalu plauktos, bet kādu brīdi pēc albuma prezentācijas, tāpat kā visi iepriekšējie albumi, būs lejuplādējams mājas lapā, un pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs."

Biļetes uz koncertiem var iegādāties visās "Biļešu Serviss" kasēs Latvijā un internetā. Mūzikas nama "Daile" adrese ir Kr. Barona iela 31. Ieeja koncertos no 19:00.

Tags

Kārlis Kazāks Mūzika Mūzikas nams "Daile"
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form