Koris 'Juventus' uzņem jaunus dziedātājus
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Universitātes jauktais koris "Juventus" izziņo jauno dziedātāju uzņemšanu visās balss grupās. Noklausīšanās norisināsies 22. janvārī no plkst. 16:00 līdz 18.30 un 23. janvārī no plkst. 17:00 līdz 20:00 , LU Lielajā aulā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koris "Juventus" pastāv jau 94 gadus - tas dibināts 1921 gadā. Tā pārstāvji teic, ka tā ir mājvieta talantīgiem un atraktīviem dziedātājiem, kuru prasmes tiek spodrinātas diriģentu un pieredzējušu vokālo pedagogu virsvadībā. 

Juventus mākslinieciskais vadītājs Valdis Tomsons stāsta: "Viens no lielākajiem pieturas punktiem šajā gadā būs Pavasara Nakts koncerts, kas korim Juventus jau ir kļuvis par tradīciju. Šoreiz koncertā mēģināsim radīt īpašu atmosfēru, kuras atslēgas vārds būs pati "nakts". 

Mazliet eksperimentēsim ar skaņām, centīsimies nedaudz iziet no klasiskā kora "rāmja". 2015. gadā plānojam sadarboties arī ar grupu "DAGAMBA", virtuoziem dīdžejiem un citiem māksliniekiem. Centrālais Juventus notikums, protams, būs rudenī – kora 95 gadu jubilejas koncerts."

Kora mēģinājumi notiek pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 18:15 līdz 21:00, LU Lielajā aulā.

Lai pietiektos uz noklausīšanos lūdzam sazināties ar Valdi Tomsonu līdz 21.janvārim pa tālruni 26351243.

Tags

Koris Juventus Latvijas Universitāte
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form