Latvijas Nacionālā opera aicina uz brīvdabas koncertiem Mežaparkā
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Nacionālā opera un balets (LNOB) šovasar rīkos divus brīvdabas koncertus Mežaparka Zaļajā teātrī – 10. jūlijā notiks koncerts "Tenoru trio. Arrivederci Roma", bet 17. jūlijā – "Cantando y amando", portālu "Delfi" informē LNOB pārstāve Irbe Treile.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

10. jūlijā pulksten 20.00 Mežaparka Zaļajā uz koncertā "Arrivederci Roma" uzstāsies "Tenoru trio" – Raimonds Bramanis, Mihails Čuļpajevs un Juris Vizbulis. Viņi – trīs jauni, spilgti, publikas un kritiķu atzinību guvuši Latvijas Nacionālās operas solisti ir apvienojuši savas balsis un harismu muzikālā apvienībā "Tenoru trio". Mākslinieku koncertprogrammā "Arrivederci Roma" ietvertas pašu izpildītāju un klausītāju iemīļotas opermūzikas melodijas, ko dažādos mūzikas stilos – no klasikas līdz džezam – aranžējis Andrejs Puškarevs. Līdzās populārām operu ārijām koncertā izskanēs neapoliešu dziesmas, kā arī instrumentāli opermūzikas fragmenti. "Tenoru trio" pavada spilgtu un enerģisku mūziķu apvienība: Ilze Ozoliņa (klavieres), Svetlana Okuņa (vijole), Inga Ozola (čells), Inita Āboliņa (akordeons), Mareks Auziņš (kontrabass) un Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti).

17. jūlijā pulksten 20.00 Mežaparka Zaļajā teātrī notiks koncerts "Cantando y amando". Mecosoprāns Ilona Bagele ievērību guvusi ne vien kā operas soliste, bet arī kā spilgta džeza un populārās mūzikas interprete. Astora Pjacollas fascinējošā mūzika un Ilonas Bageles balss, pavadošo mūziķu azarts un virtuozitāte uzbur īsto Argentīnas tango, ko nedejo, bet izdzīvo. Koncertā piedalās Ilona Bagele (mecosoprāns), Ilze Ozoliņa (klavieres), Svetlana Okuņa (vijole), Inga Ozola (čells), Ivars Kalniņš (sitamie instrumenti), Inita Āboliņa (akordeons), Oskars Petrauskis (saksofons), Mareks Auziņš (kontrabass).

Biļetes uz koncertiem var iegādāties tikai elektroniski "Biļešu paradīzes" interneta vietnē. Ieejas biļete jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma. Koncertu nav ieteicams apmeklēt pirmskolas vecuma bērniem.

Biļetes uz koncertu "Tenoru trio. Arrivederci Roma" šeit. Biļetes uz koncertu "Cantando y amando" šeit.

Tags

Raimonds Bramanis Juris Vizbulis Ilona Bagele Latvijas Nacionālā opera Mihails Čuļpajevs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form