Lielās mūzikas balvas 2020 pasniegšanas ceremoniju pārceļ uz marta vidu
Foto: Publicitātes foto

Lielās mūzikas balvas 2020 pasniegšanas ceremonija notiks šā gada 13. martā, nevis 2. martā, kā tas sākotnēji bija plānots. Svinīgo ceremoniju tiešraidē atspoguļos Latvijas Televīzijas 1. kanāls un Latvijas Radio 3 "Klasika" 13. martā pulksten 21.05.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz ar ceremonijas norises datuma maiņu, mainīti arī publikas simpātijas balsojums laiki portālā "Delfi". Balsojums sāksies sāksies 19. februārī un noslēgsies 11. martā pulksten 23.59. "Publikas simpātijas" balvu – "Delfi" izcilības lodi, ko veidojis mākslinieks Gatis Erdmanis, kā arī tradicionālo torti svinīgajā ceremonijā pasniegs iepriekšējo gadu balsojuma uzvarētājs.

Jau ziņots, ka Lielā mūzikas balva šogad tiks pasniegta septiņās kategorijās, bet balvu par mūža ieguldījumu saņems komponists Imants Kalniņš un diriģents Aleksandrs Viļumanis.

Lielā mūzikas balva (LMB) ir augstākais Latvijas valsts apbalvojums mūzikā. 1993. gadā Latvijas Republikas Kultūras ministrija, pēc toreizējā kultūras ministra Raimonda Paula iniciatīvas, pieņēma lēmumu ik gadu izcilākos sasniegumus mūsu valsts mūzikas dzīvē godināt ar speciālu balvu. LMB augsto prestižu gan sabiedrībā, gan mūziķu aprindās nodrošina respektablas žūrijas darbs, kuras dalībnieki visu gadu apmeklē koncertus un ik mēnesi satiekas sēdēs. Janvāra sākumā žūrija izvirza LMB iepriekšējā gada nominantus, par kuriem paziņo īpašā Kultūras ministrijas preses konferencē, un tikai pirms paša LMB pasniegšanas pasākuma notiek žūrijas balsojums par laureātiem.

Lielās mūzikas balva organizatori - Latvijas Republikas Kultūras ministrija un VSIA "Latvijas Koncerti" .

Tags

Lielā mūzikas balva
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form