Nedēļas nogalē Cēsīs notiks tradicionālās Imantdienas
Foto: Publicitātes foto

Cēsu Pils parka estrādē 14. jūlija vakarā komponista Imanta Kalniņa daiļrades cienītāji aicināti uz gadskārtējām Imantdienām. Šogad plānots koncerts trīs daļās, piedaloties grupām "Turaidas roze", "Raxtu Raxti" un "Autobuss debesīs", portālu "Delfi" informē rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncerta pirmajā daļā komponists Imants Kalniņš sagatavojis īpašu programmu ar daudzu pazīstamu latviešu dzejnieku tekstiem, tādejādi turpinot tradīciju, ka koncerta pirmajā daļā gadu no gada liela vērība tiek pievērsta kādam dzejniekam. Šoreiz tie ir pat vairāki.

“Turaidas rozes” un solistu Olgas Rajeckas un Uģa Rozes izpildījumā skanēs gan zināmas, gan mazāk pazīstamas dziesmas ar Imanta Ziedoņa, Vizmas Belševicas, Zojas Zandbergas, Raiņa, Ojāra Vācieša, Broņeslavas Martuževas un Jāzepa Osmaņa vārdiem.

Koncerta otrajā daļā pēc gadu ilgas pauzes Cēsu Pils parka estrādē atkal viesosies muzikālā apvienība “Raxtu Raxti”, atskaņojot daudzas labi zināmas un iemīļotas Imanta Kalniņa dziesmas tautas mūzikai pietuvinātos aranžējumos.

Imantdienu noslēdzošā daļa šoreiz atvēlēta grupai “Autobuss debesīs”, kas pulcēs kuplu un skanīgu mūziķu sastāvu.

Kopā ar grupas mūziķiem uz skatuves kāps Nacionālo bruņoto spēku bigbends. Repertuārā būs daudzas paaudžu paaudzēs iemīļotas Imanta Kalniņa dziesmas Jēkaba Ozoliņa un Madara Kalniņa aranžējumos. Šajā koncerta daļā, sadziedoties ar publiku izskanēs gan “Pilsētā, kurā piedzimst vējš”, gan “Es šodien jūku prātā”, “Lilioma dziesma” un daudzas citas.

Koncerta noslēdzošajā daļā gaidāms arī kāds īpašs pārsteigums – koncerta īpašā viesa statusā kopā ar grupu “Autobuss debesīs” uzstāsies pazīstamā džeza dziedātāja Kristīne Prauliņa.

Imanta Kalniņa mūzikas svētki “Imantdienas” Cēsu pils parka estrādē 14. jūlijā sāksies pulksten 20.00.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā, kā arī pasākuma norises dienā pie ieejas Cēsu Pils parka kasē.

Tags

Autobuss Debesīs Imantdienas Imants Kalniņš Raxtu Raxti Turaidas Roze
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form