Svētku laikam tuvojoties, Aminata izdevusi sirsnīgu dziesmu "Uz neatklātām zvaigznēm".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē dziedātājas pārstāvji, dziesmas tapšanu iedvesmojusi "Latvijas lepnuma" godināšanas ceremonija, kurā tiek apbalvoti līdzcilvēki, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku.

"Jūtos pateicīga par iespēju godināt "Latvijas lepnuma" laureātus. Šī dziesma ir veltījums un pateicība visiem Latvijas cilvēkiem, kas šo valsti padara labāku ar saviem darbiem. Dziesmai topot, domāju par sev mīļajiem cilvēkiem un spēku, ko viens otram varam sniegt ar labiem vārdiem, ticību otram, uzmundrinājumu", stāsta Aminata.

Dziesmas "Uz neatklātām zvaigznēm" autore ir Aminata Savadogo, producents JJ Lush. Video versiju dziesmai veidojis Ritvars Bluka, tajā piedalījušies "Latvijas lepnuma" laureāti – 2015. gada balvas nominācijā "Labie darbi" saņēmēja Gita Bināne, 2015. gada "Sirdsdarbs" – Imants Robežnieks, kā arī 2018. gada "Drosme un pašaizliedzība" – Tomas Jaunzems.

Mediju grupas "TV3 Group" svinīgā godināšanas ceremonija "Latvijas lepnums" šogad norisināsies 18. reizi un pirmo reizi tā tiks aizvadīta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18. novembrī.

Tags

Aminata
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form