Intars Busulis un māsas Rancānes laiduši klajā dzīvespriecīgu, Līgo naktī dejojamu dziesmu "Dancotāji".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē mūziķu pārstāvji, dziesmas mūzikas autors Kārlis Lācis, teksta autors Kārlis Vērdiņš. Dziesma ir jautrs veltījums latviešiem mūsu saulgriežu rituālos un vienkārši nešpetna dziesmiņa ar apdziedāšanās prieku un humoru.

"Prieks Līgo svētkos būt kopā ar klausītāju", saka Intars, "Ka varu būt daļa no šī projektiņa un sadarboties ar kārtīgām folkloras cienītājām, kārtīgām māsām. Paldies dziesmas autoram Kārlim Lācim, dziesma īsti viņa stilā." Māsas Aurēlija un Asnate Rancānes klausītājiem būs vairāk pazīstamas kā grupas "Tautumeitas" dalībnieces.

""Dancotāji" ir kā nedaudz nenopietna koķetērija ar latviešu unikālo etnisko dziedājumu, kas lieliski padodas māsām Rancānēm. Ar atsaucēm un kopīgā meklējumiem ar kautkādām nedaudz austrumnieciskām mūzikālajām stīgām, kas vismaz man liekas radniecīgas mūzikālā ievirzē. Protams, ar Kārlim Vērdiņam raksturīgu nedaudz provokatīvu bet noteikti pozitīvu saturisko vēstījumu", turpina Kārlis Lācis.

Dziesam teksta video radījis baltkrievu videomākslinieks Vasīlijs Ļihtorovičs. Dziesmu aranžējuši Kārlis Lācis un Edvīns Ozols. Izdevējs "deBusul MUSIC".

Tags

Intars Busulis Kārlis Lācis Kārlis Vērdiņš Tautumeitas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form