Pirms gada īsākās nakts dziesminieks Imants Daksis laidis klajā jaunu saulgriežu dziesmu "Burvis".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Viņš pats par jauno dziesmu saka šādi: "Īstens burvis ir saulgriezis – saulgriežu laikā viņš kopā ar visu dzīvo radību piedalās saules iegriešanā, kā arī pats griežas pa saulei."

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Imants Daksis. Ierakstā piedalījušies Matīss Runtulis (taustiņi, elektriskā ģitāra), Imants Daksis (balss, akustiskā ģitāra), Andris Indāns (skaņu efekti, producents). "Burvis" ir viena no Imanta jaunākā albuma "Ass" 12 dziesmām, visu albumu var noklausīties šeit.

"Tu vari doties ikvakara pastaigā pa nomales parku un sagaidīt rīta saules pirmos starus. Tu vari malkot dzirkstošu limonādi ar piejūras klimata aromātu kādā nomaļā kafejnīcā. Tu vari nomirt kā smilšu graudiņš un visbeidzot piedzīvot ilgo ceļu kāpās. Tu vari pētīt nomaldījušos jāņtārpiņu psiholoģiskās īpatnības, nonākot pie secinājuma par visumu kā vienību sevī. Galu galā, Tu vari vēlreiz citēt klasiķi Raini un saukt - "Mēs gribam sauli, kas mūsu acis griež vaļā!". Labi, lai griežas tas, kam jāgriežas, un lai centrālā ass nepazaudē pievilkšanas spēku," raksta Imants Daksis.

Atgādinām, ka Imanta Dakša jaunākais albums "Ass" iznāca 2018. gada rudenī.

Tags

Imants Daksis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form