Noklausies jauno 'Suņa stundas' dziesmu 'Zvaigznīte'!
Foto: Romans Kundeckis

Atzīmējot desmit gadu jubileju, ko-medijroka grupa "Suņa stunda" plašākam klausītāju lokam nogādā pēdējo gadu laikā tapušās dziesmas. "Zvaigznīte" ir vēstījums par sirsnīgām attiecībām, kaislībām un dzīvesprieku, kas uzvar nomācošās naudas lietas. Tas ir lakonisks aicinājums neaizrauties ar prātuļošanu, bet sekot savai gaišajai zvaigznei, norāda grupa.

Šī jau ir otrā studijā ierakstītā dziesma no topošā "Suņa stundas" albuma. Līdz šim no tā grupa ir publicējusi kompozīciju "Puķes nemīl centrālapkuri", kurā izmantots laikraksta "Diena" 1997. gada 5. decembra numura sadaļā "Mājai un ģimenei" publicētais Teklas Šaiteres teksts ar tādu pašu nosaukumu.

Dziesma "Zvaigznīte" ierakstīta, miksēta un māsterēta Egona Kronberga studijā šī gada martā. Ierakstā piedalījās Jānis Lācis (vokāls), Dina Skreitule (vijole, vokāls), Armands Siliņš (trompete, vokāls), Andris Gauja (ģitāra), Jānis Kalve (basģitāra), Didzis Erra (perkusijas) un Imants Vovers (bungas).

"Suņa stunda" - "Zvaigznīte"

Grupa "Suņa stunda" izveidojās 2004.gadā, kopīgu muzikālo valodu atrodot Latvijas Kultūras akadēmijas dramaturģijas kursa studentiem - Jānim Lācim, Andrim Gaujam, Jānim Kalvem un Anselam Kaugeram. Joprojām "Suņa stunda" ir vienīgā muzikālā apvienība Latvijā, kas savu dziesmu tekstos izmanto medijos atspoguļotās ziņas.

Līdz šim grupa ir izdevusi divus albumus - "Kā gribēju…" un "Kolka". Atpazīstamību "Suņa stunda" izpelnījās ar dziesmu "Pļaviņas".

Tags

Andris Gauja Jānis Lācis Latvijas Kultūras akadēmija Suņa stunda
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form