Pasaules līmeņa operdziedātāja, koncertu, festivāla "Summertime – aicina Inese Galante" un muzikālā konkursa "Ineses Galantes talanti" mūza un organizatore Inese Galante projektā "Viva Latvija" piedāvā Tomazo Albinoni slavenā "Adagio" jaunu lasījumu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē dziedātājas pārstāvji,. ierakstā piedalījās populāri Eiropas mūziķi – tuvs Ineses draugs, nīderlandiešu saksofonists Henks van Tvillerts (Henk Van Twillert) un britu kontrabasists Dominiks Seldiss (Dominic Seldis). Šī nelielā muzikālā dāvana ir veltījums visiem mūziķiem un skatītājiem kā atbalsts un sveiciens, gaidot mūzikas dzīves atjaunošanos, vēsta dziedātāja.

"Mani dārgie draugi, esmu ļoti noilgojusies pēc mūsu tikšanās reizēm. Es ļoti ceru, ka jau pavisam drīz pienāks brīdis, kad es, mani brīnišķīgie kolēģi un mūsu jaunie talanti atkal kāps uz skatuves un viss būs kā senāk," videouzrunā Latvijas skatītājiem saka Inese Galante.

"Mēs, mūziķi, ļoti ilgojamies pēc jūsu sajūsmas pilnajiem skatieniem, un, protams, kvēlajiem aplausiem. Paldies, mīļie klausītāji, par jūsu atbalstu, jūsu ziņām un sirsnīgajām, uzmundrinošajām vēstulēm. Mani ļoti atbalstīja un spēkus deva regulāra saziņa ar kolēģiem un meistarklases ar maniem mīļajiem talantiem visos iespējamajos saziņas kanālos. Tiekamies jau drīzumā iecienītajās zālēs un citās koncertvietās," teic Galante.

Projekts "Viva Latvija!" aizsākās pērn maijā ar radošo akciju sociālajos tīklos Latvijas skatītāju atbalstam. Kopā ar Andreju Osokinu un Henku van Tvilleru mākslinieki ierakstīja video Džulio Kačīni skaņdarbu "Ave Maria", pēc tam muzikālajai zibakcijai pievienojās izpildītāji no visas pasaules.

Inese Galante atkal aicina Latvijas mūziķus, māksliniekus un visus interesentus pievienoties projektam "Viva Latvija!" un dalīties ar savu daiļradi. Savu priekšnesumu video var publicēt savos sociālo tīklu profilos, izmantojot tēmturus #VivaLatvija un #VivaLatvijaIneseGalante.

Tags

Inese Galante
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form