Noskaties! Jānis Lūsēns stāsta par jauno koncertprogrammu 'Aiz'
Foto: Publicitātes foto

Šī gada augustā komponists Jānis Lūsēns dosies pie klausītājiem ar savu jauno instrumentālās mūzikas koncertprogrammu "Aiz... Mūzika vēlā vakarā", kuru pats mākslinieks uzskata par savu līdz šim personīgāko muzikālo stāstu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertprogrammu vasaras vakaros būs iespējams dzirdēt Krimuldas, Vecpiebalgas, Liepājas, Valmieras un Kuldīgas baznīcās. Septembrī koncertprogramma izskanēs arī Rīgā.

Komponists Jānis Lūsēns atklājis, ka koncertprogrammu "Aiz... Mūzika vēlā vakarā" bija iecerējis jau vairākus gadus. Kā raksta mākslinieka pārstāvji, meditatīvās kompozīcijas radītas, ļaujoties relaksētai pirkstu pieskārienu spēlei pa klavieru taustiņiem un apcerīgām pārdomām. Nedomāt, nemēģināt apzināti kontrolēt, ļaut notikt – tāds bija komponista Jāņa Lūsēna mērķis, pievēršoties šo skaņdarbu radīšanas procesam.

"Klavieres, akustika, miers.. Nekādu ambīciju un cilvēcisko ikdienas kaislību. Tikai smalku tembru nepretencioza rotaļa," jaunradīto materiālu raksturo Jānis Lūsēns.

Tags

Jānis Lūsēns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form