Reperis E.V. sadarbībā ar ALCE (Alise Diure) 6. janvārī publicējis videoklipu dziesmai no gaidāmā albuma "The Smoke & Mirrors LP", kas iznāks šī gada 28. janvārī.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā "Delfi" informē mūziķa pārstāvji, dziesma, kā arī video klips "The Magic", satura ziņā centrējas par un ap mūzikas tēmu. Video klipā tiek apskatītas Latvijas hip-hopā nozīmīgas lokācijas, kurās vai nu top mūzika, vai nu tiek smelta iedvesma mūzikas radīšanai. Klipā redzamas, piemērm, "Kreisā Krasta" ierakstu studija, "Dirty Deal Audio" studija, rolanda če ierakstu studija un Ozola apģērbu veikals "Hoodshop", kurā ir atrodamas ikoniskas ar hip-hopu saistītas relikvijas.

"Šī dziesma un video klips ir svarīga albuma sastāvdaļa, lai varētu saprast gan mākslinieku neatlaidīgo radošo procesu, gan nākamo albumu, kad tas iznāks. Tas viss ir par mūzikas burvestību, kā arī par to, kas ir tās sajūtas mūsos, kas rada šo burvestības iespaidu.

Tādēļ arī pašu dziesmu sauc "The Magic"," jauno sniegumu komentē E.V. komentē savu jaunāko sniegumu. Dziesmā saksofonu iespēlēja Ernests Aļļis.

E.V. ir 22 gadus vecs hip-hop māsklinieks no Ikšķiles / Ogres, kurš raksta un izpilda dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā. Viņš ir dalībnieks divās latviešu hip-hopa apvienībās – "Kreisais Krasts" un "Brīvrunu projekts". Pašmāju mūzikā viņš uzsāka gaitas 2016.gadā, bet debijas albumu "Imperfect World" publicēja 2017. gadā (ierakstīts "Dirty Deal Audio" studijā). Sekojot šim projektam, nākamais publicētais albums bija "2018" (ieraksts – rolands če), ko pats E.V. vairāk dēvē par "dziesmu krājumu" nekā vienota koncepta ierakstu. Drīzumā reperis izlaidīs savu jaunāko un ambiciozāko albumu "The Smoke & Mirrors LP" (ieraksts – rolands če), kura publicēšanas datums ir 2022. gada 28. janvāris.

E.V. ir uzstājies vairākos pasākumos gan kā solo izpildītājs, gan arī ar iepriekš minētajām apvienībām. Koncerti notikuši gan mazākos klubos, gan lielākajos Latvijas festivālos, piemēram, "Positivus", "SummerSound", "Baldones Waterfest" u.c.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form