Jau pavisam drīz - šā gada 21. oktobrī pie klausītājiem nonāks jauns grupas "Prāta vētra" albums, kas šoreiz tiks publicēts ne tikai ierastajos formātos, bet arī kā krāšņa, specefektiem piesātināta koncertfilma.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

""Gads bez kalendāra" - šķiet, ka trāpīgi izdevās definēt šo laiku. Manā kalendārā līdz šim bija grūti atrast brīvu ailīti, bet 2020. gadā tas stāvēja pilnīgi tukšs. Un tad šajā tukšumā sāka parādīties dziesmas," tā par jauno albumu stāsta Renārs Kaupers.

Kā iepriekš ziņots, grupa jauno albumu nolēmusi izdot neparastā formātā - īpaši izveidotā studijā tika nofilmētas pilnīgi visas jaunā albuma dziesmas dzīvajā izpildījumā. "Krāšņas dekorācijas, lielkoncerta cienīgas videoprojekcijas, īpaši veidota horeogrāfija, profesionāli dejotāji, neona grims, akrobāti un pat īsts zirgs," par koncertfilmu stāsta grupas menedžmenta pārstāvji. Koncertfilmā kā īpašie viesi piedalīsies arī grupa "Tautumeitas", reperis ansis, dziedātāji Dons, Intars Busulis un populārais aktieris Saša Petrovs no Krievijas.

Filmas režisors Kaspars Roga ļaus skatītājiem ielūkoties arī šī grandiozā projekta tapšanas aizkulisēs, noslēgumā piedāvājot dokumentālus "making of" materiālus.

"Un tam visam pa vidu mēs ar jaunu enerģiju, kuru esam krājuši gada garumā! Rezervējiet vakaru, lai pavadītu to kopā ar mums!" aicina grupas dalībnieki.

Koncertfilmā būs dzirdamas jau zināmās dziesmas no jaunā albuma - "Feels" un "Karuseļi", kā arī pilnīgi jaunas dziesmas: "Smarža", "Aiz sienas", "Papīra lidmašīnas", "Tur, kur Dieva kamanas slīd", "Dzelzceļnieks", "Gads bez kalendāra", "Tavas pēdas pagalmā" un "Lonesome Moon".

Trijās albuma dziesmās "Prāta vētrai" pievienojas grupa Tautumeitas, "Papīra lidmašīnas" tapušas sadarbībā ar reperi ansi, savukārt smeldzīgajā balādē "Lonesome Moon" telefona ekrānā ar skatītājiem sarunāsies Krievijas teātra un kino zvaigzne Aleksandrs Petrovs.

Stāsta Kaspars Roga: ""Prāta vētrai" šī būs dubulta pirmizrāde - pirmkārt, nebijušais formāts, bet otrkārt - "Prāta vētra" pirmoreiz dejo! Tas mums visiem bija liels izaicinājums - pierunāt nācās diezgan ilgi. Bet rezultāts ir lielisks!"

Jau ziņots, ka albuma producents ir zviedrs Povels Olsons, ar kuru grupa sadarbojas jau vairāku gadu garumā, bet kā dziesmu tekstu autori šoreiz piedalās arī Jānis Šipkēvics un Ingus Bērziņš.

Koncertfilmu "Gads bez kalendāra" varēs skatīties platformā www.pratavetrafeels.lv. Pirmizrāde 21.oktobrī pulksten 20. Biļetes iespējams iegādāties ekase.lv. Biļetes pieejamas dažādos komplektos - vienā no tiem būs kartīte ar grupas dalībnieku parakstiem, citā atslēgu piekariņu komplekts "Feels", jaunā albuma vinils ar autogrāfiem, bet vēl citā "Zoom" tikšanās ("meet'n'greet") ar grupu koncertfilmas pirmizrādes dienā.

No 12. oktobra ekase.lv iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties jauno albumu "Gads bez kalendāra" arī vinila formātā.

Atgādinām, ka šī gada maijā "Prāta vētra" izdeva savu pirmo grāmatu "Meklēt vienam otru". Jau novembrī grupa dosies jaunā albuma "Gads bez kalendāra" koncertturnejā Lielbritānijā, Īrijā un Krievijā.

Tags

reperis ansis Dons Prāta vētra Renārs Kaupers Tautumeitas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form