Noslēgsies 'Lielās mūzikas balvas 2020' publikas simpātijas balsojums
Foto: Publicitātes attēls

Februāŗī un martā portālā "Delfi" norisinās "Lielās mūzikas balvas 2020" publikas balsojums, ļaujot klausītājiem pašiem noteikt savu simpātiju no izcilākajiem mūziķiem, koncertiem un uzvedumiem, kas balvai nominēti par sasniegumiem 2020. gadā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Balsojums ilgs no 19. februāra līdz 11. martam, pulksten 23.59. No vienas IP adreses par ikvienu no māksliniekiem 24 stundu laikā var nobalsot vienu reizi. "Delfi" atgādina, ka vienā reizē var balsot arī par diviem un vairāk kandidātiem, bet atkārtoti par vienu un to pašu – reizi 24 stundās.

Nobalsot par "Lielās mūzikas balvas" publikas simpātiju!

Balsojums nav pieejams, lietojot reklāmbloķētāju.

Balsojuma uzvarētājs tiks godināts šā gada "Lielās mūzikas balvas" ceremonijas tiešraidē 13. martā.

Portāls "Delfi" patur tiesības pārbaudīt rezultātus un dzēst negodīgi veiktos balsojumus.

Jau ziņots, ka "Lielās mūzikas balvas" svinīgā ceremonija ir pārcelta uz 13. martu un notiks bez publikas klātbūtnes. Ceremoniju tiešraidē atspoguļos Latvijas Televīzijas 1. kanāls un Latvijas Radio 3 "Klasika". Šogad balva tiks pasniegta septiņās kategorijās. Pagodinošo mūža balvu saņems diriģents Aleksandrs Viļumanis un komponists Imants Kalniņš.

"Lielā mūzikas balva" ir Latvijas valsts augstākais apbalvojums mūzikā. 1993. gadā Latvijas Republikas kultūras ministrijā pēc toreizējā kultūras ministra Raimonda Paula iniciatīvas tika pieņemts lēmums ik gadu izcilākos sasniegumus mūsu valsts mūzikas dzīvē novērtēt ar īpašu balvu.

Tags

Lielā mūzikas balva
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form