'Positivus' rīkotāji aicina sagatavoties festivālam laicīgi
Foto: Publicitātes foto

Līdz "Positivus" festivālam atlikušas vien piecas dienas, tāpēc festivāla organizatori aicina laicīgi saplānot savu ceļu uz Salacgrīvu, izmantojot "Positivus ekspreša" un Latvijas Eksprespasta pakalpojumus. Kā arī, lai festivāla laikā mazinātu rindas pie ieejas, no 16. līdz 18. jūlijam Positivus festivāla trīs dienu un trīs dienu ar teltsvietu biļetes būs iespējams samainīt pret ieejas aprocēm "Rīga 2014" Kultūras vasarnīcā "Esplanāde 2014" info centrā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Festivāla rīkotāji aicina apmainīt biļetes pret aprocēm jau iepriekš. Trešdien un ceturtdien Rīga 2014 Kultūras vasarnīcā "Esplanāde 2014" info centrā no plkst. 12 līdz 20 un piektdien no 12 līdz 18 varēs iegūt festivāla aproces, lai atvieglotu ieeju festivāla teritorijā. Apmaiņa būs iespējama, tikai ierodoties personīgi, jo aproces tiks aiztaisītas uz vietas. Arī Positivus VIP viesiem šogad būs iespēja iegūt aproces pie iebraukšanas atsevišķā VIP autostāvvietā, kas mazinās rindas.

Šogad kursēs arī "Positivus ekspresis", kas fanus no iepirkšanās centra "Olimpia" stāvvietā īpaši ierīkotās autobusa pieturas nogādās uz Salacgrīvu, bet pēc festivāla - atpakaļ uz Rīgu. Vēl nopērkamas pēdējās biļetes uz Positivus Ekspresi šādos atiešanas laikos no I/C "Olimpia" pieturas uz Salacgrīvu: ceturtdien, 17. jūlijā, plkst. 18; piektdien, 18. jūlijā, plkst. 09, 13, 18; sestdien, 19. jūlijā, plkst. 12 un 16.

"Positivus ekspreša" atiešanas laiki no Salacgrīvas uz Rīgu: pirmdien, 21. jūlijā, plkst: 09.30 un 13.30.

"Positivus ekspreša" biļete maksā 6,5 eiro un paredz vienu braucienu vienam cilvēkam vienā virzienā. Biļetes braucieniem turp un atpakaļ iegādājamas atsevišķi. Lai nodrošinātu maksimāli ātru un ērtu nokļūšanu galamērķī, "Positivus ekspresis" nepieturēs pieturvietās pa ceļam.

Savukārt Latvijas Pasta Eksprespasts "Positivus" festivāla apmeklētājiem piedāvā uz tā teritoriju jau laikus nosūtīt sev nepieciešamās lietas un pēc festivāla tās nosūtīt atpakaļ uz mājām. Uz festivālu jau iepriekš var nosūtīt gan telti, gan guļammaisu un apģērbu vai citas nepieciešamās lietas, tādējādi vienkāršojot savu ceļu uz un no "Positivus" festivāla. No 14. jūlija par pakalpojumu būs iespējams norēķināties gan elektroniski speciāli izveidotajā interneta vietnē, gan pasta nodaļās. 

Nodot lietas nosūtīšanai uz "Positivus" festivāla teritoriju varēs 33 Latvijas Pasta nodaļās – deviņās Rīgas pasta nodaļās un katra reģiona sešās lielākajās pilsētu pasta nodaļās. Pieteikumus lietu nosūtīšanai uz "Positivus" internetā un īpašajās pasta nodaļās pieņems līdz 18. jūlijam. Eksprespasta sūtījumu cena uz un no Positivus festivāla vienā virzienā Latvijas teritorijā būs trīs eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Festivāla trīs dienu biļete maksā 62 eiro bez teltsvietas un 68 eiro ar teltsvietu. Biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com, "Biļešu Serviss" kasēs un "Nordea" bankomātos.

Tags

Esplanāde 2014 Positivus Festival Salacgrīva
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form