Rēzija Kalniņa ieraksta dziesmu Kārļa Lāča jaunajam albumam
Foto: Publicitātes foto

Komponists Kārlis Lācis šoruden ieraksta jaunu albumu "Ziedonis.Lācis.Sievietes" ar dzejnieka Imanta Ziedoņa vārdiem. Šonedēļ pie klausītājiem nonāk pirmais singls "Nieki.Nekas", ko iedziedājusi aktrise Rēzija Kalniņa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pašas izvēlēto un izpildīto dziesmu Rēzija Kalniņa komentē īsi: "Viennozīmīgi šī. Man te būs ko teikt."

Albuma pirmā singla "Nieki.Nekas" ieraksts un video tapuši "Sound Division Studios". Ierakstā piedalījušies Kārlis Lācis, Gints Pabērzs, Kaspars Zemītis, Jānis Stafeckis, Artūrs Noviks un Ainis Zavackis.

Albuma iecere radusies pavasarī, kad tapa mūzika pirmajiem izvēlētajiem dzejoļiem un uzrunātas arī pirmās izpildītājas. Komentējot radošo procesu, komponists, kā ierasts, ir lakonisks: "Nosaukums neko citu nenozīmē kā to, ka Lācis uzrakstījis mūziku Ziedoņa dzejai un to izpilda sievietes. Bet, protams, tā ir atbildība, ja no grāmatu plaukta tiek celti ārā tieši viņa darbi."

Jaunais albums veikalu plauktos nonāks janvārī, Imanta Ziedoņa jubilejas gadā un tam sekos arī īpašs koncertuzvedums. Izpildītāju vidū līdzās Rēzijai Kalniņai būs arī Ilze Ķuzule – Skrastiņa, Dita Lūriņa, Aija Vītoliņa, Aija Andrejeva u.c. skatuves mākslinieces, kuru vārdi pagaidām paliek noslēpumā. Albuma vizuālo noformējumu veido Ingrīda Zābere un Jānis Deinats.

Tags

Aija Andrejeva Aija Vītoliņa Dita Lūriņa Ilze Ķuzule Kārlis Lācis Rēzija Kalniņa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form