Rīgas Domā skanēs Lieldienu mūzika
Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 17. aprīlī, pulksten 17 Rīgas Domā notiks Lieldienu koncerts, kurā uzstāsies jaunā dziedātāja Katrīna Felsberga, trompetists Jenss Emīls Holms un ērģelniece Ilze Reine.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā raksta koncerta rīkotāji: "Pēc iepriekšējā nedēļā izdzīvotā Jēzus ciešanu stāsta un satraucošā nemiera pasaulē, šis Lieldienu koncerts sola ienest katra klausītāja sirdī kaut nedaudz prieka, gaišas lūgšanas un miera."

Berlīnē studējošā dziedātāja Katrīna Felsberga jau pirms gada veiksmīgi sevi pierādīja Imanta Kalniņa un Astora Pjacollas koncertprogrammā, bet šobrīd gatavo arī savu pirmo lomu Latvijas Nacionālajā operā.

Viņas vokālu Lieldienu koncertā varēs iepazīt Georga Fridriha Hendeļa ārijās, un arī mazāk zināma baroka laika autora Johana Jozefa Fuksa kantātē "Plaudite, sonat tuba – plaukšķiniet, trompetes skandējiet". Šajā kantātē un Johana Frīdriha Faša trompetes koncertā pievienosies arī viens no vadošajiem šā brīža trompetistiem Latvijā Jenss Emīls Holms.

Savukārt krāšņās Rīgas Doma ērģeles Ilzes Reines izspēlētas izskanēs iespaidīgos un monumentālos Šarla Turnemīra, Fēliks Mendelszona Bartoldi un šā gada lielā jubilāra Sezāra Franka skaņdarbos.

Tags

Lieldienas Rīgas Doms
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form