'Rihards Lībietis Orchestra' izdevis jaunu EP 'Reflections'
Foto: Publicitātes foto

Akustiskās miera mūzikas kvintets "Rihards Lībietis Orchestra" laidis klajā jaunu minialbumu jeb EP, kurā atrodamas piecas jaunas dziesmas ar dažādiem vokālistiem solistu lomā, portālu "Delfi" informē mūziķa pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tā kā mums orķestrim mūzika ir kas vairāk nekā tikai dziesmas, vēlējāmies, lai arī mūsu vokālistiem mūzika ir balstīta sirdsiltuma sajūtā, lai mums sakrīt uztvere par to, ko vēlamies radīt. Šo konkrēto mākslinieku attieksme pret mūziku ir vienlīdz spēcīga ar mūsējo. Jau radot dziesmas mums bija vīzija, kurā skaņdarbā lieliski iederētos tieši konkrētā mākslinieka balss."

Albumu "Reflections" ir īpašs ar to, ka orķestra spēlēto instrumentālo mūziku šoreiz papildina dažādi vokālisti: Kristīne Prauliņa, Goran Gora, Anneli Arro, Ervīns Ramiņš, Oskars Stolse-Semerovs.

Albuma nosaukums grupas mākslinieciskā vadītāja Riharda Lībieša vārdiem sevī ietver "Refleksiju gan kā iekšēju ceļojumu sevī, savās domās un sajūtās, gan kā pārdomas par kaut ko plašāku, netveramāku. Vārds "Reflections" tulkojas arī kā "atspulgs", līdz ar to katrs no skaņdarbiem ir sava veida atspulgs ne tikai mūsu pašu iekšējai pasaulei, bet arī dažādajai mūzikas un balss sintēzei, kas neizbēgami mainās līdz ar katra viesmākslinieka pienesto enerģiju un stāstiem."

Katrs no albuma "Reflections" skaņdarbiem ir kā atsevišķs stāsts, kā arī dziesmu ierakstus papildina video, kurus var skatīt youtube kanālā. Ieraksti un video ir veikti ārpusstudijas apstākļos, katrs atbilstoši skaņdarba raksturam.

Albums izdots 22. septembrī un pieejams "iTunes", "Spotify", "Bandcamp" u.c. mūzikas straumēšanas vietnēs, kā arī fizisko kopiju var pasūtīt "Bandcamp.com" vai saņemt grupas koncertos.

Tags

Goran Gora Kristīne Prauliņa
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form