'Roķene' piecu gadu jubilejā izdod suvenīru – 'Sudraba ģitāru'
Foto: Publicitātes foto

Papildus jau izziņotajiem muzikālajiem notikumiem, Latvijas 1. Rokkafejnīcas piecu gadu jubilejas svinībās tiks prezentēts no sudraba izgatavots suvenīrs "Sudraba ģitāra", portālu "Delfi" informē Rokkafejnīcas pārstāvji.

Ģitāras simbols Latvijas 1. Rokkafejnīcas stāstu caurvij jau kopš pirmsākumiem Liepājā, kad mūziķis Aigars Grāvers vienu no savām ģitārām atvēlēja rokkafejnīcas kolekcijai. Vēlāk tieši Aigara Grāvera ģitāra kļuva par prototipu ģitāras skulptūrai, kas ilgu laiku atradās laukumā iepretī Latvijas 1. Rokkafejnīcai Liepājā, bet šobrīd vasarās pie Reiterna nama parādes durvīm rotā Mārstaļu ielu.

Svinot piecu gadu jubileju Reiterna namā, nolemts turpināt ģitāras stāstu, prezentējot īpašus suvenīrus – meistara Rūdolfa Meirāna darinātās sudraba ģitāras, kas arī ir precīzas kopijas instrumentam, pēc kura savulaik tapa pazīstamā rokkafejnīcas ģitāras skulptūra.

Jau vēstīts, ka Latvijas 1. Rokkafejnīcas piecu gadu jubilejas svinības notiek no 2. līdz 4. martam, piedāvājot baudīt dzīvajā virkni lielisku pašmāju grupu uzstāšanos, kā arī īpašos viesus no Vācijas - "Audiosmog".

Svinību kulminācija gaidāma sestdien, 4. martā, kad "Roķenē" uzstāsies šā gada jubilāri – grupa "Dzelzs vilks", grupa "Big Bluff", viesi no Vācijas – "Audiosmog", bet dejas līdz rītam spēlēs "CoCo Orchestra".

Ieejas biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties Latvijas 1. Rokkafejnīcā, kā arī "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un internetā.

Tags

Latvijas 1. Rokkafejnīca

Comment Form